Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy nyuszit...

Szeretnék venni egy nyuszit régebben is volt egy feket, Kormos volt a neve, de ő elment. Akinek van fekete elaó törpenyuszia vagy ismer olyan valakit akinek ven nyula és nem kell neki, állatkereskedésben láttott Egy pár hónapos nyulat?

Figyelt kérdés
Max 1 5 hónapos legyen hogy hozzám szokjon és a van hozzá ketrc is megveszem ha ez az egész buli 5000-10000ft-be kerül
2015. aug. 14. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírod a keresőbe, hogy eladó törpenyúl, biztos, hogy százszor több nyuszit találsz, mint ha itt megkérdezed. Én is ezt tettem:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ez csak a jófogásos, néhány hetes/hónapos, fekete törpenyulak egy része. Van még ezer másik oldal is.

2015. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod ! :D Csak szerintem nem fogja anya vagy apa enedni hogy az interneten vásároljak
2015. aug. 28. 07:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden hirdetésnél van telefonszám. Felhívod, megbeszéltek egy időpontot, elmész, megnézed a nyuszit, s ha tetszik, megveszed.

Vagy keress tenyésztőket:

[link]

Nézz körül, valamelyiknél biztos van fekete. A tenyésztő a legmegbízhatóbb. Ott kapsz a legnagyobb valószínűséggel egészséges nyuszit.

A szaporítók és az állatkereskedés már kétségbe vonható, de azért elmehetnél a környékeden lévő állatkereskedésbe is, megnézed ott van-e fekete törpe.

Én személy szerint egyébként csak tenyésztőtől veszek nyuszit.

2015. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!