Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen egérfogót ajánlotok?

Milyen egérfogót ajánlotok?

Figyelt kérdés

A hátsó kerti melléképületben mostanában egereket látok a szemem sarkából. Az lenne a kérdésem hogy milyen mechanikus egérfogó vált be nektek? Méreg és ragasztó nem érdekel. Amit én kinéztem https://www.youtube.com/watch?v=1sjM4lpUET0


Valakinek valami tapasztalat? Bejáratás szükséges neki hogy érzékenyebben működjön?



2015. aug. 20. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a típust még nem láttam,de biztos valahol lehet kapni .A hagyományos egyszerű rugós fém egérfogó teljesen beválik .
2015. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt néztem ki egy magyar webáruházban, tetszik hogy nem látnom a tetemet, hanem egy gombnyomásra üríthető. A hagyományoson is gondolkodtam, de sokfelől hallottam hogy kicselezik az egerek, nem szemből mennek a csalétekre. Soha nem volt még egérfogóm, csak ragasztó, azt viszont nem szeretem mert már madár is beleragadt.
2015. aug. 20. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetne inkább valami élvefogó? Ez így ojan kegyetlen akkor is ha te nem látod a tetemet.
2015. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem tudom őket olyan távolra vinni hogy ne térjenek vissza, ráadásul az egerek elég szapora állatok, egy egész kolóniát képesek évente maguk után hagyni. Én is sajnálom őket, de már a falat is tönkretették, és nem szeretem ha éjszakánként vándorol pl. a kutyaeledeles zacskó.
2015. aug. 20. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom ,hogy a kicselezés csak véletlen műve,van hogy elugrik az egér mielőtt rácsap a rugó, de utána rá 1-2 napra már benne van lecsapva. Ennek a csőszerű fogónak az előnye amit mondanak is hogy nem kell megfogni a tetemet. Bár arra meg van kesztyű .Végül is mindegy,hatásos mindkettő. A ragasztóban sokáig szenved az egér.
2015. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!