Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Patkany eszleles eseten mi a...

Patkany eszleles eseten mi a teendo?

Figyelt kérdés

Antsz vagy onkormanyzat vagy kozos kepviselo?

Bidapesti kertvarosi resz


2015. aug. 31. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Ebből nem sok minden derült ki. Hol észlelted? Lakásodban? Lépcsőházban?...

Ha ne ma lakásodbna, szólj ak özösképviselőnek. Ha csak egyet láttál futólag, az is elképzelhető, hogy bejutott az utcáról, de elmegy, már elment. Baj akkor van, ha letanyáznak. Ha lakásodban, az már úgymond komolyabb, de ott is szólj a közösképviselőnek, házmesternek...


Helyén kezedl adolgot, nehogy túlpánikold, aztán félreértések, mutogatások legyenek belőle.

2015. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 koromarcsi válasza:

Először is patkány irtás: méreggel, vagy patkányfogóval.

(mezőgazdasági boltban kapható)

Aztán fordulj valamelyik illetékeshez, szerintem a közterület fenntartóhoz. A hivatalok lassan dolgoznak, ezért cselekedj te gyorsan.

2015. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyírd ki a patkányt.Készíts neki bió kaját. Elkészítése: Fele porcukor fele gipsz (amelyik gyorsan köt), összekevered valamilyen csirke nevelő táppal vagy kukoricadarával. Ezt olyan száraz helyre kell tenni, ahol a patkány közlekedik, de más állat haszon állat ne tudjon enni belőle. Ezt ha megeszegeti, akkor megköt a gyomrában egy idő után és keservesen sír, vánszorog amig megdöglik vagy annyira lelassul, hogy agyon lehet csapni.A sírása elűzi a többi patkányt is ha van.Elvándorolnak máshova ezért vándorpatkányok.
2015. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké.

Földszinti,kertkapcsolatos lakás.

Kora reggel ( 6 óra) kávézás közben lettem a motoszkálásra figyelmes a konyhában.(nyitott erkélyajtó)

Nagyon pici konyha, inkább főzőfülke,szobából nyílik.

Odamentem és akkor láttam befutni a tűzhely mögé.

Férjem kitoloncolta.

Nyitott teraszunk van, mely a szobából erkélyajtóval érhető el, mely előtt fás füves terület van, szóval valahonnan idetévedhetett.

Reggel óta nem nyitottam ki az erkélyajtót.

Mindent kifertőtlenítettem a konyhában és a szoba parkettát is.

Nincs kint hagyva étel a lakásban sem erkélyen.

Az erkély tulajdonképpen tároló funkciót lát el, de értsd nem használt dohányzóasztal, könyvek, bicikli,babaetető szék, baba kiságy,iratok.

Szóval semmi kaja.

2015. aug. 31. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ktieszel eg-ykét csapdát, szeritnem elég lesz. Úgy gondolom, véletlenül keveredett arra, vagy valami jó helye lehetet akörnyéken, és elcsatangolt kcisit messzebbre. Nem hiszem, hogy aggódnotok kellene.
2015. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!