Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Nem eszik a nyuszim,...

S. O. S! Nem eszik a nyuszim, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit csináljak? hétvége van és ugy vettem észre nem eszik a nyuszim,illetve enne csak..valami gátolja...

reszeltem neki almát azt nyalogatja..tápot beáztathatok neki hétföig????


2015. szept. 20. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, vagy elpusztul
2015. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi..de oda irtam hétföig..lehet nem volt egyértelmü...hétfön van rendelés az orvosnál.ügyelet nincs a közelben.
2015. szept. 20. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az orvost és kérdezd meg, mitől lehet! ;)

Próbálj többféle nyúlnak való kaját adni neki, hátha vmelyiket elfogadja! Vigyázz, hogy ki ne száradjon!!

2015. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felfogtam, hogy hétfőn akarod orvoshoz vinni...de egy nyúlnál nem így működik, órák alatt elpusztul.
2015. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ügyelet! Biztos van nálatok is állatorvos aki fogadna!

Sajnos egy nyuszinál nagyon súlyos, ha nem eszik!!

Nem fogod kihúzni az időt azzal, hogy tápot áztatsz..


Sose bocsájtom meg magamnak, hogy amikor láttam, hogy a nyuszim nem rohant a reggeli répához, elmentem suliba és mire hazaértem késő volt.

2015. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
No.. Elvittem.. Az alsó fogánál a y iny van begyulladva... De azt mondta az orvos lehet hogy valamilyen burjánzó dolog. Kapott injekciót. Holnap kell vissza vinnipépeset eszeget..
2015. szept. 20. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az oxbow Critical Care nevű tápjával kéne etetni. Mivel a nyulak fűevő állatok, nem a táp a fő rostforrásuk, ezért amikor betegek célszerű nem a tápot feláztatni, hanem az oxbow-t. [link]

a kérdésed van ezzel kapcsolatban, írj nyugodtan privátot, tudok segítei a beszerzésben is.

2015. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, és elképzelhető, hogy a fogait le kéne reszelni, ezesetn a Hungarovet-et javasolom, ott megvan a megfelelő orvosi team és a felszerelés -sajnos sokan nem értenek a nyulakhoz, de ennek ellenére kezelik őket. a fogak állapotát egyébként könnyen tudod ellenőrizni, ha megsimítod a nyuszi állkapcsát, és sima, akkor rendben van, ha érzel rajta "puklikat", akkor baj van.
2015. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Sajnos elment a nyuszim...el kellett altatni..29-re volt kiirva mütétre,de pár nap alatt hatalmasat nőtt a daganat..

A Dr azt mondta hogy nagyon agresszív fajta....A nyuszi elmult 9 éves...nem biztos hogy kibirta volna az altatást.

Én nagyon nem akartam elaltatatni...de megkérdezte tölem a Dr....fájt már a fogam? illetve harapram meg a nyelvem,hogy nem tudtam enni?Gondolkodjak el ezzen..nagyon szenved...

Sajnos ezt kellett tenni.

2015. szept. 23. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!