Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Kádár rendszerben mit adtak...

A Kádár rendszerben mit adtak a gazdik a kutyáknak és a macskáknak enni?

Figyelt kérdés
Akkor ugye még nem árultak macskáknak és kutyáknak való konzervet és tápot.
2015. okt. 7. 12:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%
Végigéltem az egész Kádár rendszert. Hazugság, hogy meglehetősen elmaradott rendszer volt, és az is hazugság, hogy szinte semmit nem lehetett megkapni.
2015. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak (az otthoni maradék hasznosítható része mellett) vettem nyesedéket, farhátat, csirkefejet, és azt főztem meg törmelékrizzsel vagy törmeléktésztával. Kutyaeledel nemigen volt, illetve lehetett kapni az úgynevezett "Hammm" kutyaeledelt, papírzacskóban, ha jól emlékszem, egy kuvasz volt rajta talán. Messziről bűzlött, a kutyáim nem voltak hajlandók ezt megenni.

Konzerv állateledelt akkor láttam először, amikor talán a 80-as évek végén vagy a 90-es évek elején a húgom a bécsi osztálykirándulásról hozott egy dobozzal a macskánknak :)

2016. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!