Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan irtsam ki a molyokat a...

Hogyan irtsam ki a molyokat a konyhából?

Figyelt kérdés

Belepetéznek a tésztákba, lisztbe,rizsbe, stb. Sokadszorra pakolom/mosom ki a konyhaszekrényt, de mindig visszajönnek. És fogalmam sincs, honnan.

Van valami olyan molyirtó, amit ételek közvetlen közelébe is lehet tenni?


Köszönöm előre is!



2015. okt. 22. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Balázs te vagy az?
2015. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:

[link]


A szekrényben található összes élelmiszert be kell rakni fagyasztóba pár órára, ez megöli a petéket. Lehet egyenként, ha nem fér be mind. Érdemes lenne a tésztáknak meg hasonlóknak légmentesen záródó, erős falú edényeket venni. A csapda sok molyt összeszed, de azért nem mindet.

2015. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kell dobni mindent amiben találtál, a többit tedd a fagyasztóba, és hagyd is ott amíg nem szűnik meg a probléma.
2015. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2-es által linkelt csapda nálunk semmit nem fogott. A dm-es Profissimo sokkal jobb, csak azt meg nem mindig kapni :(.
2015. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk viszont nagyon bevált a BioStop élelmiszer- és ruhamolyra is, évek óta. Hozzáteszem, csak a hím molyokat fogja meg, de így szaporodni nem tudnak, a pár nőstény meg kikopik.
2015. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 22. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam az vált be, hogy minden molyfogó kaját kidobtam.

Aztán a 100 Ft-os boltban vásároltam nagy zárható műanyagdobozokat és abba tettem az új lisztet, tésztákat, stb. Most is úgy van a polcon, dobozba.

2015. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!