Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi ölheti meg a tyúkokat?

Mi ölheti meg a tyúkokat?

Figyelt kérdés
Mindennap valami megöl több túkot, de nem tudom mi lehet az. Nem latszik rajtuk semmi, se harapas se semmi. Az olban is szinten megolte oket, pedig oda nem fer be semmi. Estere egy tyukot direkt kint hagytam persze doglottet, es reggelre a keritesnel volt, ki akarta huzni alatta, de nem sikerult. A labnyoma kicsit kisebb mint a macskae. Mi lehet az?

2015. nov. 17. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyest lehat az szerintem.
2015. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
görény, menyét, nyest, lefojtja őket, beássa magát, nálunk görény szokott pusztítani, néha róka, az se viszi el őket, csak lefojtja
2015. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nyest vagy görényre tippelnék! Egyik szomszédom azt mesélte egyszer hogy a nyest még a padlására is felment mert ott volt a létra és nyitva volt..azt mondta kinézett az ablakon és ment fel a padlásra...neki is voltak tyukjai meg külön kacsái is...
2015. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyest, főleg akkor lehet ha nincs bennük vér, lehet hogy csak nem találtad meg a sebet. Ha nem az, akkor simán lehet patkány, vagy vízi patkány, az is szereti megfojtogatni a csirkéket.
2015. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utana neztem a nyestnek, azt olvastam hogy vekony testalkata miatt akarmekkora lyukon atstpreseli magat, es a szomszed is mondta hogy naluk ott tanyazik egy szoval akkor tuti az. Köszönöm a valaszokat.
2015. nov. 17. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!