Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyit kereshet?

Mennyit kereshet?

Figyelt kérdés

Mennyit kereshet...

Egy olyan állatorvos, aki magyar, és Ausztriában egy kisállat-klinikát, egy -boltot, és egy kutyakozmetikát vezet?


Vagy...


egy olyan lovasoktató, aki tereplovagásokat vezet a hegyekben, akinek kisebb farmja van, és military sportágban is "tanít", ugyancsak a hegyekben.


Szerintetek melyiket lenne érdemesebb csinálnom? Imádom az állatokat, 8 éve lovagolok, kutyám-macskám mindig volt. MO-n semmiképpen nem próbálkoznék, mert se igény, se megfelelő pénzkeresetem nem lenne.

Havi, körülbelüli fizetést írjatok, amennyit gondoltok.

Bocsi, ha valamit elrotottam, mobilon vagyok.

22/L


2015. nov. 27. 22:37
 1/5 anonim válasza:
Állatorvos szerintem még itthon se lenne rossz, külföldön meg pláne.
2015. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sajnálom, hogy érdemben hozzáillő választ nem tudok adni, mert fogalmam sincs mennyit kereshetsz vele, de MENNYIRE JÓL HANGZIK a tereplovaglás a hegyekben :O Ha nekem sok pénzem lenne, tuti fizetnék ilyen élményekért. :) Viszont állatorvos meg mindenhol és mindig kell.. És az is nagyon vagány :D
2015. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs havi fizetés. Hiszen, ha a saját klinikádat, boltodat,kozmetikádat vezeted, akkor ott bevétel és kiadás van. Minden nap.A kettő különbözete a "fizetés".

A lovaglás dettó ugyanez.

2015. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 22 évesen egy ilyen kérdést teszel fel, akkor hogyan gondolod, hogy állatorvos leszel, ha még el sem kezdted az egyetemet? Rajzolsz magadnak egy diplomát...?


És egyéni vállalkozók havi fizetéséről kérdezni...

Biztos, hogy 22 éves vagy?

2015. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Miért is?? 4 éve csinálom az állatorvosit, már csak 1 év kell belőle...

Körülbelüli fizetést kértem, nyilván tudom, hogy bevétel és kiadás is van, de inkább a haszonra gondoltam... Mert azért nyilván az is van, nem csak a pénz folyik... :D

2015. nov. 28. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!