Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hallottátok? Lerombolják a...

Demidia kérdése:

Hallottátok? Lerombolják a városligetet!?

Figyelt kérdés
Biztos eljutott a fületekbe hogy lerombolják a városligetet és helyette múzeumnegyed épül.(Szerintem elkeserítö hogy idáig süllyedtünk, hogy a városiak KIS zöld területét ıs elveszik.)Nektek mi a vélemémyetek? Milyen eszközökhöz folyamodnátok hogy megvédjétek?

2016. febr. 15. 20:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Orbán felköltözik a várba, és ott zavarják majd a múzeumok, amiket ide költöztetnek, ha törik, ha szakad. Egyébként mindegy hol laksz, a levegőt még mindig a fák adják, nem az űrből kapjuk, a kipufogógáz pedig egyre több, ahogy a rákos beteg is (gyereked, szüleid). Ebben az országban le..arják az olyasmit, mint a tiszta levegő, zöld környezet. A többség nem is lát tovább az orránál, ahogy az általuk választott vezetőik sem, akik szerint ez az ország csak egy eldobható papírpohár, amiből kiszedik a zsét, és viszlát. Sajnos itt már mindenben benne van a politika, vezetőink önös érdekeit szolgáljuk csak, más nem számít. Senki nem gondol bele, hogy neki és a gyerekeinek mi az érdeke?
2016. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Leninszobor válasza:
Én meg Kecskeméten lakom, de ahhoz képest sokat járok arra. A Vidámparkba heti rendszerességgel mentem, de amióta azt elvették tőlünk azóta már nem az igazi a Városliget sem.
2016. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!