Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ha...

Titeket nem idegesít ha valaki túlzásba viszi a gügyögést az állatához?

Figyelt kérdés

Olyat mond a kölyök kutyára, hogy baba kutya, meg gyerek kutya. Meg folyamatosan ajnározza, gügyög, mintha ember gyerek lenne, bár nekem embernél is túlzás az ilyen szintű nyáladzás.

Nem azt mondom, hogy ne szeresse a kutyát, macskát, de ez egyik állatnak se tesz jót, ha nincs egy kicsit nevelve. Lerángatja a kutya a ruhát a szárítóról és szó nélkül hagyva van, mert "babakutya"...



2016. febr. 17. 10:07
1 2
 11/11 elwera ***** válasza:

Múltkor kikiabáltam a kutyámnak a folyosóra így, hogy

- Bocika gyere már be. Aztán kinéztem és pont jött a szomszéd, meg egy haverja. Olyan égő volt :)

Aztán így mondtam inkább. - Bobi, gyere. Mert hogy ez a kutya valódi neve, csak én néha bocinak szoktam hívni, vagy boci babának, de csak akkor ha mások nem hallják :)

2016. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!