Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van tele mostanában...

Miért van tele mostanában kamuhirdetésekkel az összes oldal?

Figyelt kérdés
Felraknak egy képet meg írnak egy googlelal lefordított baromságot, ennek mi értelme?
2016. márc. 6. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Cica/kutya hirdetések startaprón? Én ma írtam e-mailt az egyiknek, hogy ez most mi. Visszaírt, egy angol e-mail címről, szinte értelmetlen szőveget írt. Utána írtam neki angolul, kíváncsi vagyok hogy mit reagál.
2016. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az összes hirdetős oldal tele van. Én is gondolkodtam, hogy felhívok egyet, a telefonszám természetesen 00000... De mi ennek az értelme ??
2016. márc. 6. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvastam olyanokat, hogy a cica szállításáért előre utalással kérnek pénzt, és ha megkapták utána eltűnnek.

De amit én néztem, ott normális telefonszám volt megadva, de az online telefonkönyvben nem találtam ilyet. Persze lehet hogy titkosított.

De az is lehet, hogy tényleg külföldi a hölgy. De az azért egy kicsit gyanús, hogy ugyan arról a felhasználónévről három hirdetést adott fel, mindegyiken ugyan olyan fajta macskát hirdet, de a cím más. De a telefonszám is egyezik. A képek meg az internetről vannak letöltve. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy reagál e majd az e-mailemre.

2016. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha esetleg érdekel, a hirdető akiről beszéltem biztosan csaló. Előre utalással akar kicsalni 105 eurót a cica szállításáért. Kêpet kértem, továbbra is csak internetről letöltöttrt kaptam. Érdekes hogy ennek páran bedőlnek. Mindenesetre a hirdető oldallal fel fogpm venni a kapcsolatot, hogy az ilyen hirdetéseket töröljék.
2016. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek arab vagy kinai csalok, akik robotokkal teszik fol ugyanazt a "hirdetest" tobbezer oldalra, es varjak, hogy a tapasztalatlan emberek beleessenek a halojukba. (Es sok ilyen tapasztalatlan ember van!)


Ha valaki felhivja oket (vagy ir nekik), akkor kezdodik a penz kunyeralas. Fizess x penzt szallitasra, aztan elkuldjuk. Ja, es fizess x penzt oltasokra, akkor mar biztos elkuldjuk. Jaj, valami baj lett a vamnal, fizess x penzt, hogy rendezzuk el. Jaj, kozbejott valami, fizess x penzt, hogy megoldjuk. A kutya / macska / krokodil pedig vegul is sosem erkezik meg.

2016. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!