Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki hogy oldja meg a több...

Ki hogy oldja meg a több napos távollétet, hogy a kisállatoknak se okozzon fennakadást?

Figyelt kérdés

Lehet hogy kevesen lesznek ugyanilyen problémával mint én, és lehet hogy sokan azt fogják mondani felelőtlenül tartom az állatokat stb...

Az a helyzet h albérleben lakom párommal, 2 nimfa papagájjal, 2 táncoló egérrel 1 ékszer teknőssel és egy cicával.

80 km-re vannak a szülők, én többet, általában 2-3 hetente hétvégére hazautazom, párom 1,5-2 havonta, akkor általában több napra. Megoldjuk h ne egyszerre menjünk haza, olyankor túl nagy gond nincs is, azon kívül h néha megy a motyogás hogy "az állatok..." papíron én hoztam a madarakat, egereket és a teknős, ővé a cica, de igazándiból én takarítok utánuk, én etetem, párom is, de nekem van beleépíte a napi rutinomba. De ez egy másik sztori...

A gond akkor keződik, mikor több napos családi ünnepek vannak. A teknőssel nincs gond, több napra egyedül lehet hagyni.1, max 2 napnál a madarakkal és egerekkel sincs, még a macskát is esetleg, de mikor egy hétről van szó gond van.A macska szörnyen rosszul szocializált, konkrétan veszélyes ha másik macska van a közelében, karmol, harap, és a sebek több hétig ott maradnak....(a másik macskával a küszöb alatt érintkezik egyedül) tehát az h utazik velünk a cica nem megoldás.

És itt a bibi, anyósék egyálalán nem értik meg h miért nem lehet tovább otthon maradni, vagy hogy miért nem tudunk valamit kezdeni az állatokkal, persze nem tudják megmondani mit. Én szüleim szerint túl aggódom, meg hogy hagyjuk őket ott nyugodtan 3-4 napra semmi baj nem lesz, de én nemvagyok nyugodt. Régebben szomszédok segítségét kértem, de a szinten lakok ált. ugyanugy elutaznak, egyedül 3 szinttel van lentebb egy 73 éves néni, és nincs lift, nem nagyon szereném fárasztani azzal h több napig feljárkáljon hozzánk.

Nincs bárkinek bármi tippje?



2016. márc. 19. 13:07
1 2
 11/11 elwera ***** válasza:
A leghosszabb nyaralásunk 6 nap volt eddig, de akkor áthívtam a párom nővérét, hogy a 3-dik napon etesse meg az állatokat. Így végülis 3-3 napot kibírtak. Volt gekkó, kaméleon, hörcsög, halak, patkányaim is voltak. Ezekből csak a höri volt az aki elraktározta a kaját egy hétre.
2016. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!