Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül? És hol lehet...

Mennyibe kerül? És hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Egy egészséges kis vadászgörényt szeretnék venni. Tud valaki segíteni az árát belőni? Ráadásul még egy olyan helyet is keresek ahol meg lehet őket venni, Mindenképpen Törökbálint közelében max. Budaörs esetleg Pest egy közelebb eső része. Bár ha itt nincsen akkor Gödöllő vagy Rákospalota jöhet szóba,mert ott laknak rokonaim. A színük mindegy, akár a vadastól a cappuccino-ig. Előre is köszönöm!

2016. márc. 22. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyiért lehet hozzá jutni sok mindentől függ. Nem mindegy hogy szaporítótól, vagy bejegyzett tenyésztőtől vásárlod. Egy szaporító kb legrosszabb esetben 10.000ftért adja, viszont nincs kézhez szoktatva, nem látta állat orvos sem.Atkás lehet és még egyéb más dolgok is. Nagyon nehéz olyan szaporítót kifogni ami rendesen foglalkozott a görénnyel. ( Persze nem lehetetlen )

Bejegyzett tenyésztőnél a sima vadas vagy bézs olyan 25-30ezer forint között van az áruk. Viszont készhez alomra szoktatva , állatorvossal ellenőrizve adja oda. Nem kel félni a beltenyészettől.


pl.:


[link]


Én anno szaporítótól vettem, pont kifogtam egy olyat aki figyelt is a görényre és nem csak a pénz miatt csinálta.Most fogok vásárolni egy társat neki , de azt csak is a fent említett link alatt.Bejegyzett tenyésztőtől.

2016. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!