Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy gyomor...

Mennyibe kerül egy gyomor csavarodás műtét kutyák esetében?

Figyelt kérdés
kistestű kutyáról van szó. valamivel nagyobb mint egy tacsi...
2015. szept. 13. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A gyomorcsavart te állapítottad meg? Mert nem jellemző kisebb testűeknél.
2015. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ,hol csináltatod. 50+
2015. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
sajnos nincs annyim... hát a tünetek nagyon arra utalnak.... szapora lihegés,felpuffadt has,étvágytalanság.... mi más lehetne...
2015. szept. 13. 22:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Életveszély esetén általában a legtöbb orvos ad részletfizetésre lehetőséget, vagy későbbi fizetésre lehetőséget.
2015. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ezek itt nem... ma már nem volt hajlandó megvizsgálni.... hivtam fél 8 körül... mire tudtam kocsit szerezni,addigra 8 óra lett... és akkor már nem tudta fogadni a kutyát... ilyen a mi állatorvosunk....
2015. szept. 13. 22:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyáddal?
2015. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a doki nem fogadott... ma a kezemben pusztult el... megreccsentem... eltünt belőlem valami végleg. :(erős vagyok... testépítő... de belül egy nagyon érző ember... most nincs étvágyam sem.....
2015. szept. 14. 18:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom, részvétem.

Tudod, ilyen esetben, ami nálad történt, az ember szerez autót, ha nincs és keres elérhető rendelőt bárhol.Vidéken sajnos az egyszem orvos sokszor nem is igazán naprakész, hozzáértő mindenben. Ilyen esetben a gazdák egy része inkább, ha baj van egy távolabbi orvoshoz jár. Még akkor is, ha az időben, pénzben többe kerül.

Ha lesz ismét kutyád, rakj félre havonta egy bizonyos összeget. Egyszer életet menthet.

2015. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm... :( Igen,lesz félre téve. van még két másik.... veszek autót,bár jogsim nincs,és nem is lesz. autot arra fogom tartani,hogy ilyen legközelebb ne legyen.... büntessenek rongyá... de akkor sem hagyom hogy ilyen tehetetlen legyek. a szivem lelkem egy része meghalét... a kezemben halt meg és a szemembe nézett... pótolhatatlan. sosem tudom ezt kiheverni míg élek... :(
2015. szept. 15. 21:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, mindig elő fog jönni az emlékekben, hogy nem tudtál segíteni. Sajnos, az állatorvoslásban is pont olyan kevés a valóban elhivatott orvos, mint az embereknél mostanában.Ha a dokid valami oknál fogva nem tudott már fogadni, annyit megtehetett volna, hogy ajánl másikat.

Legyen a másik két kutyád hosszú életű, és bajoktól mentes éveket kívánok nektek !

2015. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!