Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Markus Mühle Black Angus...

Markus Mühle Black Angus táppal milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Eddig Acana, Taste of the Wild, és Fit Active tápokkal etettem. Muszáj volt váltogatnom, mert hamar megunták. Most ott tartunk, hogy mindet unják, akárhogy variálom.

Most ezt a Black Angus-t szúram ki. Fogalmam sincs beválik, vagy sem, de a tapasztalataitokat szívesen olvasnám.

Rá gondoltam:

[link]


2016. ápr. 9. 09:47
 1/2 A kérdező kommentje:

Na! Ugyan senkitől nem kaptam választ, de később még hátha valakinek hasznára lehet, amit most írok.


Csak néhány véleményt találtam a zooplus-on erről a tápról, de az mind jó volt, így meg mertem rendelni én is.

Ma érkezett meg a csomag, így azonnal ki is próbáltam, ma már ezzel etettem. A tápszemek furcsák, olyan mintha valami haszonállatnak az eledele lenne. :D Elég nagyok, így kénytelenek rágni is, ami jó. Az illata elég erős, de nem rossz.

A (finnyás) kutyáim reakciója megdöbbentő volt. Faltak, ami táppal még sosem fordult elő. :)

Mindenhol azt olvastam, hogy olyan kutyáknál is bevált ez a táp, akik válogatósak, vagy annyira nem rajongnak a tápért.


Korai lenne még azt mondani, hogy nekünk is beválik, de befalták, és ez nálunk nagy szó. Remélem a későbbiekben is így fogják szeretni. :)

2016. ápr. 13. 17:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Milyen kutyák?Nekem dog van meg boxi meg csivi meg francia bulli.Semmi más nem vált be csak az ACC.nem drága(10.000-20kg),és nagyon jó az összetétele.
2016. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!