Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot vegyek a 12...

Milyen állatot vegyek a 12 éves hugomnak?

Figyelt kérdés
Névnapjára kéne neki kitalálni valamit... macskáink, kutyánk van kint. Valami szobába való kisállatot szeretnék venni. Melyik lenne neki a legideálisabb kiskedvenc szerintetek?
2010. ápr. 6. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tengerimalac. Azok elég aranyosak, rohangászhat is a szobában felügyelet mellett, de jól elvan az ember kezében is simogatás közben.
2010. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyuszi! Ilyenkor húsvétkor nem nehéz beszerezni. (amúgy sem). Lehet vele játszani és nincs vele sok gond. (szerintem). De ott van még a tengerimalac is.
2010. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Állatot nem ajándékozunk! Csak akkor vegyél neki állatot, ha vele megbeszéled és tisztázzátok, hogy mennyit és hogyan kell gondozni. NE legyen meglepetés!
2010. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Egy 12 éves kislány már azért felelősebb. (: Attól függ milyen állattpusokat szeret..szerintem agyon jó választás egy tengeri malac,nyúl vagy egy hörcsög is.Ha esetleg a madár fajtákért van oda..egy papagájnajk is örülne szerintem (:
2010. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

mivel nem kevés állatom van és nekem is ők a mindeneim, hugommal pedig megbezséltem, felelősségteljes döntésnek tartom hogy kap tőlem valamit.


amugy igen tengerimalac vagy nyúl az nem rossz ötlet:) hörcsögre gondoltam még, de az nem egy nagyon izgi állat:S

2010. ápr. 6. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Vettem magamnak egy édes kis degu lányot akit Sipi névre kereszteltem. Egy hónap múlva együtt aludtunk. Csak napközben volt a ketrecében amikor nem voltam otthon.4 évig élt.

Aztán lett a Matyi, neki vettem feleséget Sárit.

Matyi 1 éves volt a kiscsaj 7hónapos agyonvert, sovány de csillogó szemü.(Az állatkereskedö barom berakta a kölykeit védö anya mellé aki majdnem megölte).

Gyönyörüen összeszoktak szerelmesek lettek.

Együtt szülték a kicsinyeket, Matyi sokat segitett, izgult, ö rágta el a köldökzsinórokat, mosdatta a kicsiket, nyugtatgatta Sacit. Az utolsó leszármazottjuk,Kismatyi akit megtartottam, tavaly októberben végelgyengült 5 évesen.

Voltak táncolóegereim, tengerimalacaim, nyulak(apukámnak), hörcsögök is de nem élveztem öket ennyire.

Nem voltak kifelé olyan szines-érdekes egyéniségek mint a deguk.

Kiválasztani meg igy kell:

-milyen a helye?-tiszta?

-evett-e valamit?(-milyen kaja van neki bent?-ha van.)

-Hogy néz ki a szöre?

-milyen az ürüléke?-rendes?

-Milyen a pofija?-fiatal?

-a szemei kedvesek?

-Fiú vagy lány?-kis szobába inkább lány való(a fiúk kissé büdibbek)

-ha hangot adsz akkor figyel-e?-füle mozog-e?

-odajön érdeklödni?

-harap?

-kézben lehet-e fogni?

De hát te profi állattartó vagy, ezeket mind tudod.

Szeretettel üdvözöllek:

Zsuzsi.

2010. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Ajándékba, meglepetésből nem adunk állatot! Neki kell majd gondozni élete végéig és úgy h lehet lett volna amit jobban szeretett volna, csak nem szóltak neki és nem választhatott még fajtát sem. Pocsék ötlet.
2010. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hát az akváriumot talán mondanám, de valószínüleg unalmasnak találja a halakat...

a papagájtól,lehet hogy nem lesz elragadtatva, mert reggel a milyenk korán rikácsol.:)

degu, az aranyos- sokat játszik

2010. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen a hosszú választ utolsó elött-elöttinek:):):)


és utoljára mondom: nem váratlanul fogja érinteni és tulajdonképpen nem ajándék, csak hogy ő is gondoskodjon valamiről, basszus...

2010. ápr. 6. 16:16
 10/11 A kérdező kommentje:
még annyi hogy együtt fogjuk kiválasztani csak kiváncsi voltam mások véleményére :/ remélem jön még pár válasz hogy hülye ötlet, nem fog örülni és egyéb blablák.köszi
2010. ápr. 6. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!