Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a kozmetikai...

Melyek azok a kozmetikai termékek, amelyek gyártása folyamán NEM végeznek állatkísérleteket?

Figyelt kérdés
Lehet nem jó a kategória, de szeretem az állatokat, és nem szeretnék olyan gyártókat támogatni az áruik megvételével, amik kísérleteznek velük. Nem csak kozmetikai termékek érdekelnek, bár ez a legfontosabb, bármi eszetekbe jut, írjátok le. Ha linkeltek, akkor kérlek magyar nyelvű oldalakat linkeljetek. Köszönöm.
2010. ápr. 6. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Avon
2010. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

itt egy komplett lista:

[link]

2010. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Catz ***** válasza:
100%

[link]


Ez a PETA által kiállított lista. Kereshetsz olyan cégeketm akik csinálják és akik nem csinálják :)

2010. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd át ezeket a listákat, amit a válaszokban kaptál, onnan válogattam én is. A DM saját márka ( nézd meg a honlapját) pl. mindenféle árucikkben van - kozmetikum, tisztítószerek,babaholmi, stb.
2010. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A dm van amin végez sajnos.

Irtam ide infókat, de kitörölték, mert sokszor irtam be egy oldalt ahonnan hiteles információkhoz juthattok. Sajnos nem mindenkit érdekel hogy kegyetlenség mentes legyen egy termék.

Ezért tartunk ma itt!Meg hogy káromkodni, egymást szidni, trágárkodni lehet, de ha jót akarsz tenni, azt már nem. Nevetséges!

Ha valakit érdekel elküldön privátban irjon.

2014. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az Avon forgalmazza a termékeit Kínában, úgyhogy ők végeznek kísérleteket, mert ott törvényileg kötelező. Írd be a keresőbe, hogy once upon a cream tierversuchsfreie markenliste és a Once Upon a Cream oldalán meg tudod nézni a CF termékeket. Jelmagyarázat hozzá:

Zöld szín: Állatkísérletektől mentes cég, amely csak vegán termékeket gyárt


Sárga szín: Állatkísérletektől mentes cég, amelynek vannak vegán termékei is


Fehér pötty, piros kerettel: Állatkísérletektől mentes cég, amely egy állatkísérleteket végző cég tulajdonában áll


Piros szín: Állatkísérleteket végző cég


Vegán jelzés: vegán minősítéssel rendelkező cég (Vegan Society, vegan.org vagy PETA)


Nyuszi: állatkísérletektől mentes minősítéssel rendelkezik (BUAV, IHTK vagy PETA)


Fa: natúrkozmetikum minősítéssel rendelkezik


Majom: Pálmaolaj mentes


Kínai zászló: a termékeket Kínában is árulják (a kínai törvények alapján kötelező állatkísérleteket végezni)

2017. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!