Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » SEGITSÉG! Mi baja lehet a...

SEGITSÉG! Mi baja lehet a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés

Ugye nem iszik automatikus itatóbol, sem tálból...Nem ivott ma semmit (ma vettem . de a régi hörijeim mindig ittak vizet) de ezek nem isznak vizet....Inkább csak belelépnek..atol nem fáznak meg? Vagy csak tavasszal fognak inni mert most tél van?Tieteké iszik? Kétségbe vok esve.

Ja és hogyan tudom megálapitani a korukat?(2 lány hörim van)

Ja és folyton ugrálnak és kaparják a terrárium üvegét...de gondolom ez normális.

KÉRLEK SEGITSETEK!


2010. febr. 6. 18:45
 1/9 A kérdező kommentje:
ATTOL H beleép nem fog megfázni? :S
2010. febr. 6. 18:46
 2/9 anonim ***** válasza:
az én hörieim sosem isznak,de lédús gyümiből sokat adni! nyugi
2010. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az enyém sem iszik soha pedig ott van előtte a víz mindig.

Még szokatlan nekik az új környezet azért akarnak kimenni a terráriumból azért kaparják.

2010. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Enyéim sem isznak én is lé dús gyümölcsöt és zöldséget adok nekik!nincs semmi bajuk!nyugi!:)
2010. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elég ha viz helyett gyümölcsöt adsz. nekem tengeri malacom van, és én gyümit adok neki(alma, körte) ja és zöldséget is lehet :D
2010. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó pár hörcsögöm volt már. Egyik sem ivott. Minden nap kaptak almát és mellé valami más gyümit, vagy zöldséget. Nyilván azért lép bele a vizébe, mert nem tudja mire kell "használni". Lehetséges, hogy megfázik, így inkább egyenlőre vedd ki a vizet és adj nekik almát.

Azért ugrálnak és kaparásznak, mert új nekik a hely. Majd megszokják. Tegyél be nekik papírgurigát, abba eltudnak bújni, illetve ha szétszedik készítenek maguknak vackot.

Minden esetre ne izgulj, nem lesz semmi bajuk. Sok szerencsét! :)

2010. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de amugy a höriknek a lába begyullad a víztől... vagyis én ugy hallottam..



(2höri gazdija)

2010. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. febr. 6. 19:44
 9/9 anonim ***** válasza:
tehát a víz éri a lábukat..:D
2010. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!