Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy is zsebpénzt...

Szeretnék egy is zsebpénzt gyűjteni és arra gondoltam hogy mi lenne ha kisebb állatokra vigyáznék?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és ha kisebb állatokra felügyelnék,pl. nyúl (nekem is van egy), tengeri malac,kisebb termetű kutya stb.

Meg kutyákat sétáltatnék.

Olyan válaszokat szeretnék amibe nem csak a rosszat meg a hülyeségket irnátok,hanem ötleteket meg olyan kritikákat amik télleg kellenek

előre is köszi a válaszokat



2016. ápr. 28. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat ezt max. ugy tudom elkepzelni, hogy egy jo ismeros, rokon, haver megker, hogy vigyazz az allatara, es ha szerencsed van, ad egy kis zsebpenzt.


De ha ugy gondolod, hogy egy vadidegen fizetni fog, hogy felugyelj egy nyulat, az nem hiszem, hogy mukodne. Legalabbis Magyarorszagon nem. Tudom, hogy Amerikaban vannak ilyen kutyasetaltato gyerekek, de az Amerika, es azokat is foleg ismerosok foglalkoztatjak, nem idegenek.

2016. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem túl valószínű, hogy összejön. Egy nyuszit, tengerimalacot nem kell felügyelni, kap enni-inni, ki van takarítva, ezentúl felügyelni nem kell.

Kutyasétáltatással pedig az lehet probléma, hogy a legtöbb ember nem merné rád bízni a kutyáját. Nem sértés, nem azért, mert nem bízik benned, de még gyerek vagy, és nem biztos, hogy tudnál uralni egy olyan helyzetet, amikor például megtámadja egy másik kutya a veled lévő kutyát, vagy fordítva: te nem bírsz a rádbízott kutyával.

2016. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!