Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövidszőrű kutyát szeretnék,...

Pinky1981 kérdése:

Rövidszőrű kutyát szeretnék, kertesházban lakunk, kisebb méretűre gondoltam, melyiket ajánlanátok amelyik gyermekbarát, nem jelzőkutya, nem túl konok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Családcentrikus keverékek ill. fajtatiszták is vannak a menhelyeken.
2009. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vizsla, boxer, labrador retriever, illetve pl az illatosut. hu vagy az allatok.info kutyái...

Meg a többi menhelyi.

2009. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is először menhelyen nézzetek körül. Lehet, hogy vannak gazdira váró kiskutyák is. Amúgy én biztos beagle-t vennék, nekem nagyon tetszenek.
2009. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyi kutyánál nem találsz hálásabbat,odaadóbbat. Nagyon ajánlom! Tapasztalatból mondom!
2009. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
beagle-t soha nme vennék...nagyon makacs kutya és egy igazán erős kezű gazdinak kell lennie annak aki ilyen kutyát akar.
2009. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A beagle nem családi kutya!


Lehet hogy kicsi, szép, és kedvesnek néz ki, de valójában egy makacs, önfejű, konok, vadászkutya, aki nehezen fegyelmezhető.

2009. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ajánlom neked ezt az oldalt:


[link]


Kérem a tisztelt moderátort, ne törölje ki a linket, mert fontos információkat találhat ott a kérdező!


NEM REKLÁMNAK SZÁNTAM, HANEM SEGÍTSÉGNEK!!!!!!

2009. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha rövidszőű, nem túl konok, és gyermekbarát: labrador retriever! Mi menhelyről hoztuk a mienket(ami szintén labi), és a lehető legjobb kutyát választottuk ki. Két kisgyerek nyúzza nap mint nap, húzza a fülét, fogja a farkát, ugrálnak rajta, ez a lökött jószág meg örül neki, úgy csóvál, hogy majd' elrepül. Mindenkivel barátságos, kutyával-embrrel-más állattal. Ugatni ritkán ugat, csak ha már az egész utcát felverte valami, és mindenhol ugatnak a kutyák, akkor száll be a buliba ő is, de mély, öblös hangja van, szóval nem idegesítő. Okosnak nagyon okos, az alapvezényszavakat ismeri(ül, fekszik, marad, gyere ide, nem szabad), és ezt a gyerekektől is elfogadja, rájuk is hallgat. Nem makacs, ha mondasz neki valamit, azt elfogadja, és örül saját helyzetének. Nagyon örülős, pozitív, optimista kis kutya. Igaz, hogy nem kisebb méretű, de ennél a fajtánál szeretreméltóbb, gyerekszeretőbb kutyát nem találsz.
2009. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem Egy Bichon Havanese-t, nekem is van egy 3 éves kisfiam és mi is ilyet vettünk. 30.000-ft volt. Nagyon szép és aranyos
2009. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!