Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Titeket nem bánt ha egy...

Titeket nem bánt ha egy állatra azt mondják hogy "megdöglött"?

Figyelt kérdés
Olyan mintha egy emberre mondanád... hisz az ember se különb, csak szereti magát "naggyá tenni", uralkodni mindenki felett... ehh... na mindegy, várom a válaszaitokat!
2010. ápr. 8. 00:50
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
72%
Engem az is irritál, hogy az állatoknak "pofájuk" van, de ezek sajnos szak terminusok.
2010. ápr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Az engem is... de ez annyira parasztság szerintem... =(
2010. ápr. 8. 01:32
 3/52 anonim válasza:
69%
Szerintem is nagyon csunya szo a megdoglott, akar allat, akar ember, de az meg vegkepp irrital, ha emberekre mondjak. Ram is mondtak mar, hogy nem bannak, ha megdoglenek, pedig soha semmi rosszat nem tettem az ellen az ember ellen, aki mondta. Meg nem tudom, hogy miert lett divat emberekre azt a szot hasznalni, hogy leellik. Na, az a masik, amin kiakadok.
2010. ápr. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
81%

Igazából lehet, hogy azért szokták ezt mondani, mert hirtelen a meghal mintájára a megdöglik jut valakinek az eszébe, és hirtelen elfelejti az elpusztul szót. Lehet, hogy nem is akar rosszat, csak hirtelenjében rosszul fejezi ki magát.

Aki pedig flegmázásból mondja ezt, arra meg ne is pazaroljunk szót szerintem.

2010. ápr. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne zavaró? A megdöglött általánosan használt kifejezés,az elhullot már finomkodó kifejezés.Azt pedig hogyan mondanád máskép,,hogy egy áéllatnak pofája van?Az lenne nevetséges,ha arcáról beszélnél.
2010. ápr. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
62%
A mezei, közönséges állat az megdöglik, és passz. Kimúlik, elpusztul. A személyes kedvencre lehet valami szebb szót használni. Azért legyen már egy határ.
2010. ápr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Kellene?
2010. ápr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem miért kell érzelgősen viselkedni egy állattal szembe,már olyan mintha több lenne az embernél,hova jut ez a világ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
81%

Hát lehet, hogy az állatokba több jóság szorult, mint egyes emberekbe. A megdöglött egy undorító kifejezés, akkor inkább kimúlt, elpusztult. De én a meghalt szót használom.

És tényleg azt hiszi az ember, hogy felsőbbrendű mindennél, közben meg tönkreteszi a bolygót.

2010. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sem tetszik ez a szó ,hogy megdöglött :S

Én az állatokra is azt mondom hogy meghalt .

Nem külömbek az embereknél csöppet sem, SŐT !

Még a korcs szóra is dühös leszek , mert nem korcs hanem keverék . Korcs .... miért az ? Gusztustalan egy szó , az emberek között is van olyan ember akinek egyik ősi ilyen másik meg olyan , mégsem korcsnak nevezzük őket ! Bár ez a kifejezés illene néhány emberre ... Pofája meg az embernek is van , méghozzá jó nagy . Az én állataimnak pufijuk , vagy arcu van :)

2010. ápr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!