Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki aki ugy szereti az...

Valaki aki ugy szereti az őslénytant mint én valami lekötő dínós dokfilmet vagy filmet tudna ajánlani? 😃

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ó... :) Miket láttál eddig? Én egy csomót, csak a címükkel vagyok bajban. Csak a Walking with dinosaurs jut eszembe most... Szuper, hogy manapság már egész tűrhető animációt hoznak össze néha (azért van még hova fejlődni) s ugye az utóbbi évtizedekben sok új információnk is van :)

A T-Rex boncolást láttad? :D Nagyon komolyan vették a dolgot, ami kell is, ha már úgyis tudja a néző, hogy nem valós :) Olyan nagyon nem kötött le, mint a történetek, amik egy dinoszaurusz életét vagy annak egy részét mutatták be, de azért érdekes volt látni egy ilyet is.

2016. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leírhatnád, hogy miket láttál eddig. :D
2016. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Őslények kalandorai , youtube-on dokfilmek
2016. máj. 29. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a játék már megvolt? "Hamarosan" fog érkezni és teljesen tudományos szempontból alkotják meg benne az állatokat és növényeket a kréta időszakből.

https://www.youtube.com/watch?v=ktbrUBUbjD0

2016. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
In Dino Veritas új magyar film, szakemberekkel.Bemutatva a Magyarországon előkerült dinókat. Nagyon nagyon jó film!
2016. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2016. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!