Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy nem tul nagy ketrecem,...

Van egy nem tul nagy ketrecem, csovekkel, alagutakkal. Szeretnek bele venni kisállatot. Mit ajánlotok? A hörcsögön gondolkodtam, de valahogy nem. Milyen kisállatokat lehet tartani?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

mekkora az a nem túl nagy?

így nem ajánlok bele semmit, mindegyik állatnak van mozgásigénye. az egerek vagy hörcsögök a természetben több km-t megtesznek egy nap. nem szabad őket nagyon pici helyre berakni. a felszerelésük sem fér be úgy.

úgyhogy mérd le légyszíves,hogy mekkora az a ketrec? mert ennek ismeretében nehéz tanácsot adni.

legalább 60*40cm-es ketrec szükséges a törpehörcsöghöz is..

de az egereknek is hasonló,vagy még nagyobb méret kell.

tengerimalacnak meg több mint egy méter hosszú hely kell..nyúlnak szintén,úgyhogy azok kizárva.

van még más rágcsáló, de valószínűleg egyiknek sem alkalmas az a hely.

érdemes eladnod és venni helyette egy nagyobbat,akkor már több lehetőséged lesz(törpesün akár)

2016. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 60x40x40-es ketrecben én törpehörcsögöt tartanék, a 80x40x40-es ketrecet meg a szíriai aranyhörcsögnek ajánlom. Nálam 80x40x40-esben van aranyhörcsög. Tengerimalacot én nem tartanék, túl nagy hely kell neki, nincs olyan nagy lakásom, nyulat meg főleg nem. Bár nekem lakótelepi lakásom van, ha neked nagy kertes házad van, akkor simán tarthatsz ilyen állatokat is akár.
2016. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most nem tudom pontosan lemerni,de kifejezeten horcsog ketrec,annyira nem kicsi,kisebb meretu ragcsaloknak tokeletes
2016. júl. 7. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:

attól mert hörcsög ketrecként adták el, még lehet kicsi.. az előbb írtam le,hogy a természetben több kilométert megtesznek 1-1 éjszaka alatt. állatkínzás betenni egy kicsi ketrecbe. és nem mellesleg nem férnek be a felszerelései.

ha nincs 60x40 cm alapterületű,akkor ne tarts benne hörcsögöt sem. de ha utána olvasol normális helyeken,akkor láthatod,hogy mindenhol ez a minimum méret.

de nem értem minek kérdezed,hogyha úgysem hiszed el amiket írunk..

2016. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Patkány? :) nekem voltak, csak aludni raktam be őket a ketrecbe estére, amikor itthon voltam kint voltak egész nap. Nagyon okos, tanítható állatok. Ha fütyültem előszaladtak és felmásztak a nadrágomon a vállamra. :) az egyik a ladbát is visszahozta. Ha foglalkozol vele akkor nagyon jó választás.
2016. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a kereskedésben nagyon kicsi ketrecek vannak, de csili-vili cuccokkal, van benne egy rakat cső, de van az egész ketrec vagy 40x30x30-as, és mindez kerül 12 ezer forintba. Egy kevésbé felszerelt 80x40x40-es sokkal jobb választás.
2016. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De elhiszem amiket irtok,tudom mar vagy 5 horcsogom volt abba a ketrecbe (nem egyutt voltak mielott belekotnenek) es tudok mindent a horcsogokrol,irtam is hogy azt nem akarok.Azert irtam hogy nem tul nagy hogy ne olyan allatokat ajanlatok amik nagyok pl.nyul,tengerimalac
2016. júl. 8. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
japán táncolóegér esetleg? Afrikai csíkos fűegér?
2016. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!