Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen boltba engednek be...

Milyen boltba engednek be HORDOZÓBAN lévő kisállattal?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom az állatorvos városban van, mivel ritkán járok arra szeretek minél több dolgot elintézni ha ott vagyok, azt tudom hogy pl Dm-be nem lehet bevinni de egy ruhaboltban ahol jóban vagyok az eladókkal már szinte várnak mikor megyek állattal megint szóval van olyan hely ahova be lehet menni.

Ugyebár egy kutyát ki tudok kötni de egy hordozót nem tudok csak úgy otthagyni valahol.

Valahol azt hallottam olyan helyre nem lehet ahol élelmiszert árulnak, szóval pl egy fodrászkellékeshez bemehetek? Persze meg fogom kérdezni mielőtt bemegyek csak hogy mire számítsak.


2016. júl. 10. 21:14
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha állat szeretők akkor simán meg engedik.:)
2016. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megengedik, sőt általában megy a "jajdecuki hogymozogakisorra", viszont szereztem egy táskát amibe szépen belefér, cipzár behúz és senki nem veszi észre ha esetleg olyan helyre megyek ahol kint az áthúzott kutya matrica.
2016. szept. 14. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!