Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hány lovaglónadrágot érdemes...

Hány lovaglónadrágot érdemes venni? Milyen gyakran mossátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, max kettőt. Nekem csak egy volt, hetente mostam.
2010. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem három van, egy téli, egy nyári ami jól szellőzik, fehér és vékony, ezt három-négy naponta kell mosni, mert könnyen koszolódik, meg van egy hasított bőr hosszab terepre, ez nagyon kényelmes, és mivel ritkábban használom, kb. havonta kell mosni. Meg van a normál, ezt kb hetente mosom. Amúgy meg szerintem bőven elég egy is, csak hát én meg a vásárlásmániám xD
2010. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mármint négy van xD
2010. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. ápr. 16. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen sűrűn lovagolsz, meg mik a szándékaid. Fehéret akkor vegyél ha versenyezni szeretnél, vagy ha elegánsan kell megjelenni. Amúgy meg ha hetente 2x lovagolsz elég 2 hetente kimosni, jah és akkor olyan színűt vegyél amin nem látszik meg egyből minden kosz pl zöld.
2010. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem 4 + 1 van (a +1 valójában valami aerobik nadrág féle, de az annyira vékony, hogy nyáron a nagy melegben jól tud jönni) 2 vékonyabb és 2 vastagabb.

Nekem a frissen mosott is tiszta retek lesz 1 hordás után (a lovaim az abrakos fejüket abba dörgölik, stb.). Kb. 8-10-szer felveszek egyet mielőtt kimosom. Télen talán többször is, mert akkor úgy is van alattam cicagatya, vagy harisnya, tehát "belülről" nem koszolódik.

2010. ápr. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én cső farmerben szoktam lovagolni. nekem tökéletesen megfelel
2010. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!