Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vallás függő e az állat szeretet?

Lajos1964 kérdése:

Vallás függő e az állat szeretet?

Figyelt kérdés
Melyik vallás szereti legjobban az álatokat? Milyen vallás milyen állatot preferál?

2016. aug. 5. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
az egyiptomi többisten hívők. ők állatoknak állították be az isteneiket...az egyisten hívők nagyrészben nem szeretik az állatokat mert az ember "sokkal többet ér"...én egyisten hívő vagyok de nagyon szeretem az állatokat...mindegy. az egyiptomiak a kutyát és főleg a macskát isteníti. az egyistenhívőek a bárányt...
2016. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyik vallás se szereti az állatokat! Ez nem komoly, ugye?
2016. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nálunk zsidóknál nagy hangsúly van az állatok és a növényvilág védelmén.
2016. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen állatokat szeretitek a legjobban?
2016. aug. 8. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyanról még nem hallottam, hogy a zsidók nál "nagy hangsúly" van az állatok szeretetén...}:(
2016. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én már hallottam olyat hogy egy német katolikus pap állatoknak tartott misét. Persze egész vegyes reakciókat kapott. Sokakat megbotránkoztatott. De azért voltak olyanok is akik pozívan vélekedtek róla.

Ha érdekel itt a cikk: [link]

2016. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jé... De jó!
2016. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!