Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 1-2napos kiscsibe mit eszik?

1-2napos kiscsibe mit eszik?

Figyelt kérdés

Találtam egy kiscsibet a kuka mellett valaki kidobta.

Nem lehet több 1-2naposnál max.3 és azt szeretném megtudni hogy mit eszik? Én száratkenyeret morzsoltam össze neki de abból nem evett lehet attól mert meg fél. Ilyenkor már lehet neki rovarokat adni meg kukoricadarat?

( nem vagyok ilyen hülye csak még nem volt csibém főleg ekkorka és nem akarok neki rosszat vagy hogy baja legyen és inkább rákérdeztem)


2016. aug. 15. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Dara + víz mehet neki 2 hétig aztán már más is ha szeretnél főzhetsz neki tojást is azt nagyon szeretik
2016. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Adj neki főtt tojást összepépesítve, és legyen előtte víz. A legjobb, ha egy vajasdobozba teszed a vizet, amire ráteszed a tetejét és a tetőbe vágsz lyukat, így ő nem esik a vízbe, csak beleér a feje.

Amúgy nem kidobták, hanem a keletlen tojások szoktak keltetés után kikelni a kukában.

2016. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bollocks ***** válasza:
Madártejet.
2016. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!