Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet támogatást kérni erre...

Lehet támogatást kérni erre az önkormányzattól?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy ahol élek van egy kutyamenhely. Vagyis nem menhely, inkább csak egy kutyatelep, ahol az állatok nagyon rossz körülmények között élnek. Nagyon kis helyre van bezsúfolva rengeteg kutya, kb félméteres láncon mindegyik és kb mind csontsovány. És arra lennék kíváncsi, hogy az önkormányzat adhat-e arra támogatást(az persze más kérdés h fog-e adni ha megteheti), hogy felújítsuk a menhelyet (nagyobb terület, kenelek kiépítése, betonozás, meg minden ami kell).
2010. ápr. 20. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább gyűjtsetek pénzt, kutyakaját, a helyi tévében meg toborozzatok önkénteseket és kérjetek bontott vagy megmaradt építőanyagokat...van egyáltalán engedélye a telepnek?
2010. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az önkormányzat adhat rá támogatást az más kérdés hogy nem fog. pár hónapja pakson pl. 420 kutya elaltatása volt a tét,mert az önkormányzat bár megígérte nem adott pénzt új telep létesítésére. Szóval az önkormányzat szarik erree
2010. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyanról is,hogy kaptak pénzt,nem is keveset de az állatok mégis rossz körülmények között voltak.A tulaj,vezető,igazgató...vagy nevezzük bárhogyan eltette az állatoknak szánt összeget. :(
2010. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt nem tudom, hogy van-e engedélye a telepnek, ami azt illeti először szerettem volna pár infót gyűjteni, mielőtt odaállok a tulaj elé azzal, hogy kérjünk önkormányzati támogatást, és újítsuk fel a helyet.


Ami azt illeti, az önkéntes toborzás jó ötlet meg a helyi TV is.

Az a baj, hogy a telepről szinte csak néhányan tudják, hogy egyáltalán létezik. Így a kutyáknak mégcsak esélyük sincs szinte, hogy gazdit találjanak.

2010. ápr. 20. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog,mint az új tag kérdése a zenekarban a prímás felé:Nekem nem jár a jattból?Járni jár,csak nem jut!Sajnos az ország olyan rossz helyzetben van,hogy az embereknek sem segítenek sokszor pont ezért.Elnézést kérek nem emlékszem ki mondhatta valahogy hasonlóan:Egy társadalom fejlettségét,műveltségét azon is lemérhetjük ahogyan az állatokkal bánnak.Egyszóval saját erőből többre juthat a dolog,mint ha csak a segítségre vársz az államtól.
2010. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Javaslom, h készítsetek honlapot, amivel nagyobb eséllyel rátok bukkannak.:)

2010. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!