Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tovább tanulás! Hogyan tovább?...

Tovább tanulás! Hogyan tovább? Állattenyésztő vagy vadgazda?

Figyelt kérdés

Jelenleg gimnáziumba járok, 3. évemet kezdtem ebben a hónapban. Tovább tanulást pedig ideje tervezgetni. Békés megyében élek, mindenképpen közel szerettem volna tanulmányaimat folytatni, ezért Hódmezővásárhelyre esett a választás. Előtte szeretnék felsőoktatásban részt venni. Baromfitenyésztést szeretnék tanulni abban a 2 évben, utána jönne az egyetem. Először állattenyésztést néztem ki, de közel állnak hozzám a vadak és az erdő is.

Szerintetek melyik lenne jobb választás? Hol tudnék később elhelyezkedni nagyobb eséllyel? Mik a jó és a rossz oldalai? Szerintem nem off téma, mivel állatokhoz kapcsolódik.



2016. szept. 20. 20:51
 1/1 anonim válasza:
Állattenyésztő. Ènis az vagyok amikor kezdtem egy garázsban tartottam őket ès megèri csak ügyesen kell csinálni.
2016. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!