Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a jó abban, ha valaki...

Mi a jó abban, ha valaki rákcsálókat, madarakat tart háziállatként?

Figyelt kérdés
Most ezek csak vannak,de nem csinálnak semmit.Nem lehet velük foglalkozni,nem lehet velük játszani,de még csak megsimogatni sem lehet őket.Ez nem olyan,mint ety macska vagy kutya,hogy megsimogatod,hozzádbújik,pacsit ad,üdvözöl stb.Nekem pl.az jó egy háziállatban,hogy szeretetet ad,lehet szeretni,simogatni,de ezekkel semmit sem lehet csinálni.Egy madárnak se jó,hogy be van zárva a kalitkába

2016. szept. 22. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most csak azért mert a te fantáziád szegény ehhez, más még tud velük foglalkozni. Olyasmiről például még nem hallottál, amikor valaki szavakat tanít egy papagájnak?
2016. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,szegény a fantáziám,épp ezért akarom megtudni,hogy ki miért tart ilyen állatokat
2016. szept. 22. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
A hörcsögök miniatűr lelkitársak. Egyesek nem értik mert nem képesek szeretni őket,vagy legalábbis úgy szeretni őket,mint egy igaz barátot...
2016. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Az az érzés, amit te "szeretet"-ként élsz át, csak egy egyoldalú, szubjektív érzés a te részedről, az állat nem olyat érez, mint te. Egyébként is az ilyen hobbiállat tartás nem más, mint az ivadékgondozó állatok gondozási ösztönének az emberi megnyilvánulása. Ebben az értelemben a növénykedvelők, kaktuszkedvelők, sőt csótánytenyésztők, bélyeggyűjtők stb. is ugyanebbe a kategóriába tartoznak.
2016. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha, méghogy nem lehet simogatni őket. Miért ne lehetne? Megharap, vagy mi? Én mindig simogatom a hörcsögömet. Ki is veszem, játszok vele egy kicsit, néha megpuszilom. Fel is ismer engem, mindig amikor odamegyek a ketrecéhez és ébren van, odajön a rácshoz. Nem tudom, honnan vetted ezeket a hülyeségeket amiket itt írtál, de egyik sem igaz.
2016. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bollocks ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mi a jó a rágcsálókban, meg a madarakban, de azt egyértelműen látom, hogy mi a rossz a nyelvtankönyv hiányában...
2016. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel mi a jó a macskában amihez csak akkor nyúlhatsz ha úri kedve úgy tarja? :D

Miért ne lehetne simogatni őket? Vannak madaraim, vállon ülnek mikor gépezek, tv-t nézek, van törpesünim és minden este várja a simogatást és foglalkozást :D

Nevelés kérdése az egész, minthogy van olyan kutya is, amelyik nem keresi az ember társaságát hanem el van magában is, személyiségek mind

2016. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mikor papagájom volt, nagyon szeretett a közelemben lenni. Rászállt a vállamra, vagy csak simán mellettem volt, követett a lakásban amerre mentem (nappal nyitva volt a kalitkája, kijöhetett amikor akart). Azt nem tudom, hogy szerette-e, mindenesetre jól tűrte azt is, mikor birizgáltam meg simogattam.
2016. szept. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

RáKcsálók Xd

Rágcsáló.... Mi a jó a kutyában? A macskában? Mert meg lehet simogatni?

Nem értem...

Amikor odajön a terra falához,várja a simit,ellazul,vagy akár elalszik a kezemben... Bizalom

Zsákmány állat,a sebeit is színészettel rejti el.


A szüleim a "Mit lehet szeretni egy kutyában?" kategória.

Én hörcsögös-cicás-kutyás vagyok de nem értem,egyeseknek miért baj.

2016. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kevéssel találkozhattál akkor, én patkányt tartok, közülük az egyik konkrétan igényelte az emberi kontaktust, szeretett játszani, kézben lenni, de a többiek is mikor kint vannak odajönnek hozzám és néznek hogy mizújs, a simogatást is szeretik. Anya tengerimalacot tart, ők kifejezetten szeretik a simogatást, egy haverom pedig nimfa papagájt, ő kifejezetten érdeklődik az emberek iránt.

Nem tudom ki mondta neked hogy "ezek csak vannak,de nem csinálnak semmit.Nem lehet velük foglalkozni,nem lehet velük játszani,de még csak megsimogatni sem lehet őket." a valóság (kivéve talán az antiszocabb hörcsögöket) ennek a tökéletes ellentéte.

2016. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!