Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mik lehetnek ezek? Valaki...

Mik lehetnek ezek? Valaki hátha tudja

Figyelt kérdés
kertes házunk van, pince is tartozik hozzá. egy része a pincének földes tehát nincs lefedve a talaj semmivel. akármikor ha éjjel lemegyek, találok bogarakat. 1-2 mindig mászkál de pl. tegnap vagy 6-7 biztos volt. azt szeretném megtudni mi lehet ez. olyanok kb mint egy jól megtermett cserbogár talán még picit nagyobbak is és lassú mozgásúak. koromfeketék teljesen. ha fény éri őket azonnal sötétség felé indulnak. milyen bogarak ezek és mit keresgélnek, miért bukkannak föl? köszi ha tud valaki segíteni
2010. ápr. 24. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]

Csótány?

2010. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Csótányok!

[link]

Mindjárt írok még róluk, csak rákeresek neten. :)

2010. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem, bele akartam írni a kérdésbe hogy azok biztos nem. nem hasonlítanak ezekre. ezek koromfekete színűek kicsit púpos háttal és lassú mozgásúak, biztos hogy nem csótányok.
2010. ápr. 24. 11:04
 4/19 anonim ***** válasza:
fényképezd le majd este, és linkelj hnp-ra:D
2010. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

11:02-es vagyok!

[link]


A csótányok hossza fajtól függően 1-6 centiméter. Éjszakai életmódot folytatnak, rossz repülők, bűzmiriggyel rendelkeznek. A csótányok éjjel aktívak, és túlnyomórészt magányosak, de időnként nagy csapatokban jelennek meg. Táplálékuk igen változatos; lehet növényi és állati eredetű. A rovarok mintegy 6 hónapig élnek. Viszont a kiírtásukat nem tudom. :/

15/L

2010. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát ne haragudj, én ugyan hozzá nem nyúlok:D
2010. ápr. 24. 11:07
 7/19 anonim ***** válasza:
11:02-es vagyok megint. Akkor bocsi, nem tudom. :( Ne haragudj, hogy írtam róluk, de akkor még nem olvastam, hogy válaszoltál. :$
2010. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
értem én 15/l. csak az a gond hogy nem így néznek ki:D egyáltalán:)
2010. ápr. 24. 11:09
 9/19 A kérdező kommentje:
nem probléma mert ha másnál olvasom lehet én is rávágtam volna hogy csótány de már találkoztam velük és tudom, látom hogy ezek amik a pincékben vannak biztos hogy nem azok
2010. ápr. 24. 11:10
 10/19 anonim ***** válasza:
attól hogy lefényképezed, nem kell hozzányúlnod
2010. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!