Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha róka van az utcában?

Ha róka van az utcában?

Figyelt kérdés
Most értem haza suliból és apukám meg anyukám azt mondta hogy ha bejönne egy róka az udvarba ne simagassam meg.A helyi vadász probálja befogni.Vigyem be a garázsba a kutyákat és a macskákat?A kutyáknak van veszettség elleni oltásuk.
2016. okt. 26. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahol kutya meg macska van, oda nem fog bemenni róka. Még ha veszett is, akkor se annyira hülye...
2016. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HA reáélis veszély van veszett rókára, akkor vidd be a kutyákat, hiába van beoltva, szerintem nem hiányzik neki pár pofon a rókától. (És lehetőleg ne a garázsba, neked sem lenne jó ott, szerintem.)A macskákat pedig oltasd be.


Továbbá:

Alapvetően nem kell tartani a rókától, az, hogy bejön a városba/faluba kukázni, csirkézni ez van. Békén hagyod, ő is békén fog.

2016. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Budapesten és Pest megyében évtizedek óta nem volt veszett róka, köszönhetően annak, hogy rendszeresen kihelyeznek nekik oltóanyagot. A helyi önkormányzat Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Irodájától tudom ezt.


Ha barátságos, az két dolognak tudható be, megszokta már az embert, illetve éhes. Nálunk is van róka, de én tuti megsimizném, ha közel merne jönni.

2016. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!