Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sivatagi róka, mint háziállat?...

Sivatagi róka, mint háziállat? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Na nehogy már . Inkább oroszlán vagy legalább hiéna.
2016. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy kapnál engedélyt a tartasara, fokozotan védett, egy közönséges rókát, tudnál tartani, de sivatagira szerintem esélyed nincs.
2016. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem terveztem tartani, csak olvastam egy cikket, hogy egyre népszerűbb a tartásuk.


Amúgy 1-es, oroszlán XD tudod mi egyáltalán a sivatagi róka?


2-es, semmilyen engedély nem kell hozzáa világon sehol, még hazánkban se.


Amúgy a sivatagi róka emberi környezetben nevelkedve roppant barátságos kis élőlény. Meg lehet tanítani szobatisztaságra, hozd vissza játékra és sok másra, mint egy kutyát. Egyetlen gond vele igazából, hogy szeret szökni, szóval ha valaki vesz egyet, annak ajánlatos a kerítést a földben is egész mélyre beásni

2016. márc. 9. 10:24
 4/8 anonim válasza:
Ahhoz, hogy igazán szelíd rókád legyen, már a nagyanyját is neked kellene felnevelned.
2016. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Platypus ***** válasza:
Az alapján, amit én olvastam róla, teljesen alkalmatlan az együttélésre egy lakáson belül. A szobatisztaság is necces, és rombol mint a fene. Plusz erősen éjszakai. Ez már egy aranyhörcsögnél is problémás, és egy sivatagi róka százszor több kellemetlenséget tud okozni. Van egy csomó egzotikus állat, amivel normális keretek között lehet együtt élni, de a sivatagi róka pont nem az.
2016. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig nagyon kezd elterjedni, főleg külföldön, mind1, én maradok inkább az alaszkai malamutnál :D
2016. márc. 9. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, de nem hiszem, hogy bevállalnám. :) A rókánál arra is kell figyelni, hogy nem csak a kerítés alatt akar szökni, hanem jól mászik is!
2016. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne.
2016. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!