Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Trixie...

Mi a véleményetek a Trixie termékekről?

Figyelt kérdés
Kutya és macska felszerelés is érdekelne. Köszönöm!

2016. nov. 2. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos csak a hörcsögös felszerelésekről tudok véleményt mondani, azokat imádom. :)
2016. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon bejöttek. :)


Kutya: A játékok fele Trixie (a többi Anione), tartósak és imádják őket. A fekhelyük Trixie Patchwork, nagyszerű termék. A keféjük és a bolhafésű is ilyen márkájú, szintén hasznosak, szedtem már ki kullancsot a bolhafésű segítségével. A csivava keverékem hámja is ehhez a márkához tartozik, 2 éve hordja és sosem volt vele gond. Nővérem törpe pincserén szintén Trixies nyakörv van (tudom, hisz én vettem ajándékba) és nagyon puha, nem dörzsöli ki, a csatjával sem volt gond, nagyon erős (3 év alatt). De nyakörvből több típus van pl a Woof jó, mert vízálló, de kevésbé puha.


Macska: a kaparószőnyeg, klassz és strapabíró (3 cica használja). Ami nem volt jó, az a cicahám. Sima feketét vettem, de nagyon rövid a hát része, nyugalmi állapotban is zavarta... szóval ez pénz kidobás volt. Aztán vettem egyet jóval drágábban, de ez tényleg minőségi: erős, de pici csat, kényelmes viselet, jóval hosszabb hát rész. Volt már "bevetésen", remekül helyt állt, megbízható.


Szóval összességében bárkinek jó szívvel ajánlom! :)

2016. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
okés.
2016. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jó termékeket árulnak és az áruk is baráti. nekem egyedül a beszerzésük problémás, nálunk a kereskedésben nem nagyon vannak,úgyhogy netről szoktam rendelni.
2016. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer rendeltem a nyuszimnak a Trixien. A netről. Tetszett,mert bő a választék és az árak is tűrhetőek. Sőt... ugyanaz a termék ami itt 300 Ft az kisállatkereskedésben 1000-1500 Ft. Én meg voltam vele elégedve. Egy jutalomfalatadagoló labdát rendeltem neki, és fa hengert amiben csengő van. A labdát imádja a nyuszi a hengerre meg rá se néz. De nem bántam meg hogy megrendeltem. Nagyon meg vagyok elégedve a Trixievel, máskor is akarok rendelni.
2016. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!