Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A WWF-es pandamaci örökbefogad...

A WWF-es pandamaci örökbefogadás mennyibe kerül és mennyi idő alatt érkezne meg az oklevél?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 17:58
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Időbe nekem majdnem fél év volt. Telefonálgattam már, hogy hol van, jajj majd jövő hét, eg ilyenek. aztán nagy nehezen megérkezett. És sajnos több embertől hallottam ezt, hogy hónapokat vár. Gondold meg, mielőtt örökbefogadsz.
2010. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Hát őszintén én nem adnék nekik pénzt. Van infóm, hogy mire megy el a pénz. Elég érdekesen gazdálkodnak vele. Előzőnek abban igaza van, hogy elég lassan küldik a cuccot, de a csekket azt előszeretettel minden hónapba küldik. Hogy mire megy el a pénz, most nem szeretném leírni, mert holnapig itt lehetnék a gép előtt. Én a helyedbe inkább olyanra fizetnék aminél tudom, hogy valóban mire megy el a pénz. Jól gondold meg. Neked akarok csak jót.
2010. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!