Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen házi állatot tartsak?...

Milyen házi állatot tartsak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Hallottam olyanròl , hogy lehet otthon akvàriumbam tartani "ràkot" de nem vagyok benne biztos hogy ez az elnevezese de ugy emlekszem rak volt. Nagyon erdekelne hogy lehet e venni es mennyiert? ( ekezetekert bocsi telorol írtam)
2016. nov. 25. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt még régen akváriumunk... Mivel még kisebbek voltunk azért a petshoban mindig belekönyörögtünk valami halat..

Mivel ismert az állat kereskedéses srácokat ezért mindig félre raktak nekünk valami szép/érdekes halat...

Egyszer egy rákot vittünk haza.

Aztmondták,hogy max 5 centi lesz.

Anyukám vendéglátózig ezért mindig későn ér haza.

Egyszer amikor a ráki már vagy 8 centi volt kimászott az akváriumból késő este.

Anyukám hazaért és át akart öltözködni.

A rák meglátta a földön és felemelte az ollóit és a seggén lévő nemtudom hogy hívják micsodát...Édesanyám először azthitte skorpió :D:D:D

Elkapta és másnap visszavittük...

Tudom,hogy nem ezt kérdezted de eszembejutott és le akartam írni...

Boccs a regényért

2016. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi baj orulok ha soket irnak es meg hozza ertelmesset is:) egyebkentezek hallattan kicsit megijedtem hogyha ilyen kimaszasokra hajlamos a rak :DD
2016. nov. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!