Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha macskára allergiás vagyok...

Ha macskára allergiás vagyok és nekem muszály egy olyan helyen 1 hétig laknom ahol macska van hogy éljem túl? Például: milyen gyógyszer hogyan kúráljam magam stb.

Figyelt kérdés

#Allergiám
2016. dec. 7. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvos tud rá neked gyógyszert írni.
2016. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hááát ez nehéz kérdés...

Ezen a nyáron én is hasonlóra kényszerültem. Nem tudom, te hogy vagy vele, az én macskaallergiám tünetei közel állnak az asztmához, szóval nekem nagyon fontos volt, hogy minél kevesebbet érintkezzem a cicával.

Az allergiagyógyszer pofon a sz**nak, persze felírathatod, de ha csak abban az egy hétben szeded, kb. semmit nem fog érni. Viszont írathatsz szteroidos orrsprayt, az kicsit gyorsabban hat, és elég reggel egyszer befújni. Vagy viheted magaddal a sima vény nélkülit, de a kettőt együtt ne használd.

Egyébként próbálj minél kevesebb időt egy légtérben tölteni a macskával. Ha van rá mód, kérd meg a házigazdát, hogy olyan szobában aludhass, ahova a macskának nincs bejárása. Vigyél magaddal szőrtelenítő hengert, és takarítsd le magad azután, ha pl. összeszőrözött bútorra ülsz. Ha megsimogatod a cicát, utána alaposan moss kezet.

Kb. ennyi jutott eszembe.

2016. dec. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!