Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vajon mennyi ideig élhet még...

Vajon mennyi ideig élhet még a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon elkezdett kopaszodni a hasán és a lábain. Hét éves és arra gondolok, hogy a kora miatt van ez, de holnap azért elviszem orvoshoz :( . Olvastam,hogy az utolsó időszakukban kopaszodnak viszont azt nem tudom, hogy mennyit takar pár hetet, hónapot vagy esetleg egy évet?

Ha valakinek volt ehhez hasonló és leírja előre is köszönöm.

Nagyon fontos nekem.



2017. jan. 8. 22:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy eszik rendesen habár egy kicsit kevesebbet már nem fogy el az egész amit beadok neki és sokat iszik
2017. jan. 8. 22:08
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen idős?
2017. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiii ***** válasza:
Hétéves, oda van írva.
2017. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piriiiii ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek egyébiránt, hogy több évig élne még... :/ Jó esetben 1, nagyon jó esetben 2.
2017. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igazad van nem vettem észre. Mivel az élettartamuk 6 és 9 év között van így megeshet hogy a végét járja, de nem kell elkeseredni. Vidd orvoshoz és majd meglátod. Az én malim 6-7 évet élet. 4-5 évesen vettem egy kereskedésben és és még 2-3 évet élt nálam.
2017. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2017. jan. 8. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!