Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akik feltesznek egy kérdést,...

Akik feltesznek egy kérdést, miért nem veszik a fáradtságot, hogy reagáljanak is a válaszokra?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írtam, mert én ezt nézem, itt válaszolok rendszeresen kérdésekre.

Leginkább az olyan kérdéseknél "tűnnek el" a kérdezők, ahol egyértelműen kiderül, hogy felelőtlen állattartók, nem megfelelően tartják az állatot, nem állatorvoshoz viszik, hanem inkább kiírnak ide egy kérdést, hogy mi baja lehet, hiányoznak az oltások és még sorolhatnám.

Ilyenkor rendszerint 5-10 ember leírja, hogy mi lenne a helyes, mit kellene tenni, legalább akkor a kérdező annyit odabökhetne, hogy jó, felfogtam, próbálok változtatni... De legtöbbször csak lepontozza a válaszokat és válaszra sem méltatja azt aki segíteni próbált, és ezzel (legalábbis bennem) azt az érzést kelti hogy továbbra sem fog tenni semmit az ellen, hogy jobb élete legyen a kutyájának/macskájának.

Persze az sem jobb, amikor a kérdező még nekiáll a saját igaza mellett kardoskodni, holott vele szemben 10-20 ember állítja az ellenkezőjét. Felmerül a kérdés, hogy akkor minek tesz fel kérdést, ha nem hajlandó elfogadni a válaszokat, főleg ha egyöntetűen mindenki vele ellentétes véleményen van.

Érdekel, hogy kinek mi a véleménye erről, vagy van-e valami magyarázata esetleg.


2017. febr. 3. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Egyet értek veled, engem az is zavar, hogy egyes emberek olyanokat kérdeznek amit simán megnézhetnének a neten.
2017. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Talán azért nem kommentelnek, vagy mi, mert úgy lesül a bőr a képükről. A második bekezdésedben leírt emberekt pedig utálom...
2017. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy itt van valaki is aki aki egy értelmes válasz ellenkezőjét állítaná,inkább arról van szó hogy a válaszolók más témába mennek át és azt ellenzi a kérdező,ha most felrak egy kérdést Pl: hogy csíkos a zebra és te válaszolsz rá hogy fekete alapon fehér biztos hogy ő nem fog ellent mondani hogy még pedig az fehér alapon fekete,ez hülyeség,ilyen nincs,szóval biztos hogy a viták a válaszolók miatt vannak,mert okoskodnak,ismeretlenül,látatlanul itélkeznek,és sok esetben a kérdező rosszul írja le a dolgokat,a kérdésedre válaszolva azért nem veszik a fáradtságot mert nem köteles válaszolni,ez egy kérdés,te válaszolsz és ennyi,ha meg hiányos a kérdése és akkor nem válaszol akkor az az ő baja
2017. febr. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!