Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Cicások! Ezt láttátok?

Cicások! Ezt láttátok?

Figyelt kérdés

[link]



Szerintem megható, bár inkább kutyás vagyok!


2010. máj. 8. 02:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nem jön össze a rendes link.

Bocsi.

A Borsonline-n tudjátok megnézni, ha érdekel.

Elgázolt társát próbálja újraéleszteni a macska - megható videóval


2010.05.07. 17:30



Így talán majd megtaláljátok!

2010. máj. 8. 02:13
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A linket ne a címsorba, hanem a kiegészítésbe, vagy a kommentbe tedd, akkor jó lesz!


Szépen nyomja a szívmasszázst a macsek.

2010. máj. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Istenem!

Alig hittem a saját szememnek!

Meg is könnyeztem!

2010. máj. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Dagaszt, de mással is próbálkozik. A cikk szerint életben maradt a cica, kár, hogy azt nem mutatják, ja és olvassátok el a kommenteket az oldalon!

Szeretem a cicákat, de ilyennel még nem találkoztam.

2010. máj. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kommentelő szerint a macska éppen szaporodni akar bajbajutott társával. Én nem tudom, de ha egy macska él, az nem fekszik ilyen mozdulatlanul. De mesének szép.
2010. máj. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Itt a link: [link]
2010. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet az én cicám is szokott csinálni, plüssmacikkal, de volt, hogy a hasamat "maszírozta", ilyenkor utána általában lefekszik oda aludni.
2010. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Mindenesetre erdekes. Levezethetjuk persze addig, hogy "dugni akar" - Hiszen egyertelmuen azonosithato hágomozdulatok lathatoak, de feltehetjuk a kerdest, akkor nem vette eszre, hogy a partner "doglott"? Meg egy csomo hasonlo dolog, amit nezhetunk ugy is, hogy az allatoknal ez a fajta dolog tulajdonlast is jelent, raadasul streszlevezeto cselekves is. Szoval sokminden lehet.

Es persze a "Romeo es Julia"-t is levezethetjuk addog, hogy "A fiatalok dugni akartak". :)

2010. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha a cikk írja, hogy túlélte, honnan veszed, hogy elpusztult? kedves "előttem lévő válaszoló"
2010. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szegényke, aranyosak
2010. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!