Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elszaporodtak a házunkban az...

Elszaporodtak a házunkban az egerek, mit tudok tenni egyebet? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, rágcsálóügyben, sajnos úgy tűnik vészesen elszaporodtak a lakásban az egerek, szám szerint gőzöm sincs mennyi lehet, de soknak tűnik. Amióta a cicám már nincs velünk, valahogy behúzódtak, és megsokasodtak. Viszont van kutyám, ami miatt az egérírtószert csak rejtett helyekre tudtam kitenni, ahol a kutyám nem éri el, de amúgy is úgy látszik, az egerek nem rágták meg. CSapdát vettem, 3 darabot, de érintetlen. Tegnap éjjel viszont kiborító volt az, hogy a nagymamám elölfelejtett margarinoskenyerén ült. Eddig nem volt bajom a rágcsálókkal, de most már eszemet vesztettem. Igyekszünk minden morzsát ezt-azt eltakarítani, de úgy tűnik mégis megtalálják a kajájukat.

HIvatalos rágycsálóirtókra nincs most pénzünk, és ahogy olvasom, akkor a lakást is el kéne hagyni 1-2 napra, ami kivitelezhetetlen, mert 5 élünk itt, plusz a kutyusom is.

Van valami ötletetek?

Hálásan megköszönném!



2017. márc. 3. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyet vegyél , ez jó.

2017. márc. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt ami mellet ott a centi, az a szürke műanyag. Arra gondoltam, nekem nagyon bevált.
2017. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Most a linken, amit küldtél, több fajta fogó jött be, az elektromosra gondolsz, vagy a profi fogóra?

Hol kapok ilyet? Most akarok menni az OBI-ba, vajon ott van ilyen? Sima van azt tudom.

2017. márc. 3. 07:11
 4/8 A kérdező kommentje:
aJa, jó igen, köszi szépen! Vajon hány darabra lesz szükség? Úgy tűnik sok a rágcsáló itthon. :(
2017. márc. 3. 07:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Azt hogy hány kell te neked kell meg tippelni, De ha ebből veszel három csomagot , az 6 db, plusz 500 ft szállitás , még 2 ezer ft sincs.

2017. márc. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszi! Meg is rendelem, mert a hagyományos fa csapdát érintetlenül hagyták. Ez jónak tűnik, nagyon szépen köszönöm a tanácsot!
2017. márc. 3. 07:25
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Az okot kel megszüntetni. Különben mindig vissza fognak térni. Ki kell a felesleges lomokat dobni, kitakarítani a lyukakat, bejárást megszüntetni és folyamatosan rendet, tisztaságot tartani. A padláson, pincében egyaránt. Akkor majd nem tudnak bejönni, nem lesz nekik búvóhelyük és ennivalójuk, tehát nem lesz egér sem.
2017. márc. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Természetesen rend és tisztaság van, remélem nem feltételeztél mást. Viszont a házon kívül nincs dryvit szigetelés, viszonylag a téglák között szabadon mészkálhatnak a padláson, sajnos ezek javítására anyagilag nem állunk készen. Ezért most a vészmegoldásra keresem megoldást.
2017. márc. 3. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!