Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen állatot...

Szerintetek milyen állatot érdemes tartani?

Figyelt kérdés
a lakásban tudnánk tartani vagy van egy kisebb udvarunk is
2017. márc. 11. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

mindegyiket, amelyikben örömöd leled.


ezt nézd meg: [link]


kameruni törpekecske. okos, virgonc, és akkora marad, mint egy nagyobb macska.


+ ráadásul van magyar gazda, akinél 8000 Forintért már lehet kapni.


üdv!

2017. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Görög teknős

Nekünk már 3 éve van kettő annyi hogy kell neki uvé és infra lámpa meg egy terrárium , ha elutazol mindjuk pl 1 napra akkor simán otthon hagygatod (adsz neki egész napra való ételt

Én nagyon tudom ajánlani , imádnivaló ( orvoshoz is nagyon ritkán kell vinni)

2017. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Cica, nyuszi, hörcsög, tengerimalac, stb, de elötte olvass róluk, hogy megfelelően tartsd őket.
2017. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hobbiállatot nem "érdemes" tartani.


Kivéve ha fel akarod használni a tejét/húsát/szőrét amit kétlek :D


Írd össze hogy mit tudsz neki nyújtani (pénzügyileg is) és nézz utána azoknak az állatoknak amik megfelelnek, aztán a családdal válasszátok ki hogy melyik lenne a legmegfelelőbb akit mindenki szeretne.


(például egy kutya elég sokba kerül és rengeteg időt kell kölyökkorában vele tölteni, és abban az időben sok gond is van vele pl. lakásba piszkítás, cipő, kábelek szétrágása stb. Egy madárpók - ha jól tudom - nagyon olcsó, a kajára sem kell sokat költeni, simogatni, nevelni egyáltalán nem kell, de nem biztos hogy a családban mindenki szívesen látná a házban)

2017. márc. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!