Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék egy tengeri...

Esztikemesztike kérdése:

Nagyon szeretnék egy tengeri malacot de a szüleim nem engedik. Volt nyuszim vagyis van kettrecünk tudtok ebben segiteni hogy vegyemrá őket?

Figyelt kérdés
kérlek szépen válaszoljatok

2017. márc. 12. 14:17
 1/8 anonim válasza:
19%
Menjél vegyél egyet és mond meg hogy az utcán találtad.
2017. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tengerimalacot nem lehet egyedül tartani, csak minimum párban. Ez így kapásból 2 állat.

Egyébként mennyire gondoztad a nyuszikat? Lehet, hogy azért nem engedik, mert tudják, hogy 2 perc múlva tojni fogsz rájuk.

2017. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a nyuszim egézséges volt nagyon szeretem a szüleim letoljták hogy micsinálok vele nagyon nagy lett amikor megnőtt és mindig kiszabadult a ketrecéből

Anyukámnak nagyon sok állata volt de nem értem miért nem engedi a tengerimalacot ezért szeretnék segítséget kérni

2017. márc. 12. 15:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor nagyon nagy lett akkor kellet elvinünk egy nyúl tenyésztöhőz
2017. márc. 12. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a ketrec? Attól hogy lakott benne nyuszi még nem biztos hogy elég nagy 2 malacnak, elképesztően kicsi ketrecekben is láttam már állatokat.
2017. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mekkora a ketrec?

A tengerimalacot párban (két egyneműt), vagy többesével kell tartani, társas állatok. Nagy helyigényük van, és még így is ki kell engedni őket naponta mozogni.

Nem tudom, hogyan vedd rá a szüleidet. Biztosan van okuk, amiért nemet mondanak, ezt az okot kérdezd meg.

2017. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ketrec a legnagyobbat vettük meg most fejből nem tudom megmondani de majd megmondom
2017. márc. 13. 06:51
 8/8 anonim válasza:
Ha szabad kérdeznem hány éves vagy?
2017. márc. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!