Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lesz így a cicámmal? Anyum...

Mi lesz így a cicámmal? Anyum nem akar költeni az állatorvosra.

Figyelt kérdés

A cicám "rühes", de hiába mondom anyumnak, ő nem költ az állatorvosra. :/ Nekem nincs pénzem. Itt semmi munkalehetőség 13 évesen. :( Ebbe belehalhat a macskám??

Van valami házi megoldás? (folba kihult a szőre)


2010. máj. 11. 17:02
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Semmi értelme,hogy macskád,vagy egyáltalán bármilyen állatod legyen,ha anyukád nem gondolja úgy,hogy fontos a cicád egészsége.

Írok 1-2 házi praktikát,hátha meggyógyul tőle a cicád.

1:2 arányban összekevert almaecet és víz,ez állitólag hatékony.

A másik:1 evőkanál olívaolajhoz 2-3 csöpp levendula- és eukaliptuszolajat keversz és ezzel bekened a cicád hajlatait.

Ezeket tudom,remélem segítettem.

2010. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

melyik városban laksz? arra gondoltam, hogy érdemes lenne valami állatvédő szervezetet vagy menhelyet megkeresni, hátha tudnak segíteni. ha tényleg pár száz Ft-os gyógyszerről van szó, főleg ilyen alapról, talán még van is nekik.


melyik városban vagy azt mond, és utána lehet nézni, h van e a közeletekben valaki ilyen.

2010. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

anyád nem normális..

gondolom a féregtelenítés meg az oltás se...

nembaj...

beszélj vele hogy fertőző..

mondjuk akkor pápá cica...

de azért érdekes...

2010. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

most is vittük oltani amikor utoljára kellett. De, ha nem adja oda azt a pár száz forintot, akkor inkább megmondom neki, hogy akkor nem vacsorázok vagy valami, csak legyen meg a pénz..

Meg találtam egy linket, ahol képek is voltak a macska foltjairól. Ugyanolyan van a cicámnak és nekem is..mutattam neki, hogy nem-e ismerős-e ez a fejemről. és ő csak annyit válaszolt, hogy : É megmondtam, hogy ellehet kapni a macskától. Amúgy, a környéken nincs ilyen álla"mentő szervezet" :(

2010. máj. 11. 17:27
 15/22 anonim ***** válasza:
A rühet az ember is elkapja. Ezt mond el neki. Tünetei: érzed ahogy a bőrödbe rágják magukat, emiatt aludni sem tudsz, ideges vagy, étvágyad sincs, kihullik a hajad/állatnak a szőre és látszódhatnak a járatok a bőrön piros utacskákként.
2010. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám neked, hogy valahogy oldd meg ezt a kis problémát,aztán pedig keress egy FELELŐSSÉGTELJES gazdit annak az állatnak,ha szereted,mert bizony előfordulhat, hogy ennek a költségnek a sokszorosát kell és ennél sokkal gyorsabban ráfordítanod legközelebb....és akkor hogyan lesz majd?
2010. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ahj..mi lesz :(

Egyáltalán nem arról van szó, hogy nincs rá pénz. Csak anyum nem szereti a macskákat és nem akar költeni rá.. De direkt vakarni fogom előtte a fejem..és akkor majd rájön, hogy milyen rossz a macskámnak..

2010. máj. 11. 18:27
 18/22 anonim ***** válasza:
18:23 vagyok. Nézd én nem bántani szeretnélek, de sajnos tényleg beteg lehet egy állat,ahogyan egy ember is. És úgy látom inkább anyukád az,aki ezt nem érti. Mert az egy dolog, hogy nem szereti a macskákat, de téged gondolom szeret. Neked pedig fontos ez a macska. Ha pedig van rá pénzetek, akkor pláne nem értem,hogy miért jobb hagyni szenvedni azt a macskát...
2010. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Dobjunk össze pénzt??

És akkor nem szenved a macska, és keresel neki új gazdit !

Küldök neked..... ! Hol laksz ?? Hátha a közelben , és valaki tud segíteni . Ha tőlem nem messze , elmegyek az állatorvosommal hozzád ! Vagy valamit tegyünk már !:S

2010. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Szóval van rá pénzetek,csak anyád annyira bunkó paraszt,(már megbocsáss)hogy inkább végignézni a macskád szenvedését és lassan a tiedet is.Ha nem szereti a macskákat,akkor miért engedte meg neked a tartását?Lehet,hogy ő utálja őket,de mégiscsak neki kell eltartani azt az állatot.Mikor megvettétek vagy mittomén hol szereztétek,felelősséget vállaltatok érte,akár rühes,akár nem.Én a helyedben elbeszélgetnék az édesanyáddal.
2010. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!