Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Érdekes Háziállat?

Érdekes Háziállat?

Figyelt kérdés

Érdekes alatt azt értem nem kutya és macska.Olyan amit lehet sétáltatni, ez alatt nem is nyuszi,madár,hörcsög.

Valami kicsi és nem nagy, azaz nem ló, és olyan amit lehet tartani és nem kell hozzá engedély.Ja meg nem 200-000. ft-ért :D



2017. márc. 25. 21:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Vegyel egy majmot, annal szerintem nincs nagyobb poen. Egyik ismerosom akart egyszer egy kos csimpanzt, hogy az utcan mehessen vele kezenfogva. :D nem tudom, hogy kell e engedely hozza, de nagy poen lenne. A masik otletem a kigyo, mert azt a nyakadba teszed es tehetsz vele egy kort. Pl gabonasiklo, vagy az az all- piton, vagy mamba vagy micsoda,... HHirtelen nem jut eszembe a neve, de szepen nez ki. :)
2017. márc. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
8-as, Na ez jó ötlet, szerintem lehet amjd megnézem köszi. :D 9-es, sajnos igen nagyon finnyás vagyok :c . 10-es Azt lehet tartani engedély nélkül? xDD
2017. márc. 26. 10:34
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat félre olvastam, átgondolom :D
2017. márc. 26. 10:35
 14/19 A kérdező kommentje:
11-es sajnos magyarországon tiltott a majom, és már van testvérem. :D Ha kigyóm lenne vagy valami gyík akkor a mamámat többé nem látnám... xD
2017. márc. 26. 10:36
 15/19 anonim ***** válasza:
nézz videókat a kis emukról :D,rendkívül családbarát jószágok
2017. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Még eszembe jutott 1-2 :D

törpesüni

beszélőpapagáj :D :D

degu ( velük el lehet játszani :D )

kismalaac :D na őt sétáltathatood :D és ha éhes vagy...xdd na jó neem

Csincsillás hozzászóló voltam :D

2017. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A csincsilla azért nem jó ötlet,mert a legtöbb agresszív,harap. Persze ki lehet jót is fogni. Csüngőhasú vietnámi malacos hozzászóló voltam. :) :D
2017. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
törpemalac, törpekecske(esetleg sima kecske), törpebárány vagy falabella(50-70 cm magas póni)
2017. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ötletet/tanácsot, sokat segítettetek. :)
2017. márc. 27. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!