Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Épp kint vagyok a nyuszimmal...

Épp kint vagyok a nyuszimmal a kertben de nem nagyon tudja feltalálni magát. Ti szoktatok játszani a nyuszival? Ha igen mit?

Figyelt kérdés

Futkosott az elobb most lefekudt a fűbe

Mivel szórakoztathatnám?



2017. ápr. 17. 15:45
 1/4 anonim válasza:
Szerezz be egy társat melléje, mert egyedül rosszul érzik magukat
2017. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje van nálatok a nyúl? Ha nem olyan rég vettétek, akkor lehet, hogy fél egy kicsit az új környezetében. Nyúlnak nyúl a játszótársa, így nem nagyon tudod szórakoztatni. Ha tűri, és szereti a simogatást, fogdosást, akkor taperolhatod, vagy csinálhatsz neki akadályokat, egy kis motivációval (répa, alma) elrheted, hogy átugorja azokat. De ez mind az adott nyúltól függ.
2017. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te nemigen tudod szórakoztatni. Nyuszit egyedül nem szabad tartani, csak másik nyuszival együtt. Társas állatok!
2017. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy tarsas allatok :( kicsi voltam mikor ot kaptam es anyamek mar ot is utaljak ha nem lennek itt szerintem az elso lenne hogy kirakják egy erdobe vagy nemtudom

Higyjetek el en mar rengetegszer mondtam nekik hogy szerezzünk be neki társat de nem engedik :(

A nyuszi 3 éve van nálunk kb

2017. ápr. 18. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!