Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Neveltetek már föl ebihalat,...

Neveltetek már föl ebihalat, vagy fordult már meg ilyen a fejetekben?

Figyelt kérdés
Csak mert láttam ezt az oldalt:http: //doanett.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=655125 , és én is gondolkodtam rajta ...
2010. máj. 13. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt az esővíz gyűjtő hordómban és szépen kifejlődött

amúgy most rengeteg béka lesz tuti(az árok felől is hallom,hogy brekegnek és a szántóföld felől is nyomják magukat)

2010. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én neveltem fel. Kifogtam sok ebihalat egy pocsolyából, ami pár nap múlva kiszáradt. Hazavittem, betettem őket egy akváriumba, kaptak haleleséget, szépen nőttek. Menet közben sok elpusztult, de néhány teljesen kifejlődött, és végül 4 békát szabadon engedtem egy közeli bányatónál.
2010. máj. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
párom unokaöcsikéi (8 és 5 évesek) épp most nevelgetik az ebihalakat :) Ők is haleleséget adnek nekik enni, már szépen nőnek :D
2010. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de lol, ezt én is kipróbálom! :D
2010. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!