Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki lehet egyáltalán irtani az...

Ki lehet egyáltalán irtani az Ágyi Poloskát?

Figyelt kérdés
3 éve szenvedünk tőlük már 150 000 ft ment el az irtásra de még mindig van,segitsen valaki sos,vagy eladjuk a lakást?
2017. máj. 13. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Sajna az elköltözés nem jó ötlet hacsak nem 1 szál gatyában költöztök el. A bútorokban, ruhákban már ott vannak a peték. Mennek veletek.

Hívjatok szakembert.

2017. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Normális helyeken erre képzett beagle kutyával keresik a poloskát. Így nem marad egy sem. Erre a munkára is jobb az állat az embernél.
2017. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

A 2. Válaszoló jól mondta. Ide hőkezelés kell,a szakemberek csak a pénzt kêrik,kiírtani nem irtják ki,csak a rovarokat elmenekítik,de utána vissza jönnek és ezért egy halom pénzt kérnek.

Mi úgy csináltuk,hogy volt egy hőkezelőnk ês nagyon magas fokozaton végig mentünk mindenen,előszőr az ágyon majd a lyukaknál meg ilyen helyeken. Nem egyik napról a másikra fognak eltűnni,de nagyon megéri és mindössze csak 6000 ft-volt!

De a legelején spraykkel is kipróbáltuk,ahogy összeszámoltam 8000 ft-ot költöttünk a sprayre 1 hónap alatt,hamar elfogy,ha találsz egyet a falon,jó sokat fújhatsz rá,hogy vêgre annyi legyen neki. Ha azzal körbe fújod az ágyat,nem ér semmit. Ja,igen és borzasztó büdös.

A hőkezelést kell ilyen esetbe használni!

2017. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ja,igen és mi panel házba lakunk és nem csak nálunk volt. (Kb. 6 emelet ezzel szenvedett)

Mi sikeresen kiírtottuk,ha megint jöttek a szomszédtól,adtunk nekik. És kiírtottuk. :D

Előző válaszoló vagyok. :)

2017. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fatal_3rror_ válasza:
Tény hogy veszélyes dolog az ágyi poloska, de én valahogy a "csak szakember tudja megoldani" résszel sem feltétlenül értek egyet. Legalábbis körültekintőnek kell lenni, mert sajnos mindegyik a saját malmára hajtja a vizet. És tipikusan lehet pénzlehúzós dolog is, odajönnek, irtanak, de még legalább 1-2 irtás kell, aztán ha nem használt akkor megint jöhetnek...
2017. máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fatal_3rror_ válasza:

Nekem az alábbi rendszer vált be:


Elpakoltam mindent az ágy körül, alaposan kitakarítva.

Ruháimat szinte minden nap, másnap mostam, azt is ami rajtam volt. 60 fokon kell, az kiirtja a petéket is.

Minden nap átvizsgáltam az ágyat, felnyitottam, végig néztem a varrások mentén, felfordítottam, végig néztem az ágy alját, telefon kamerája és vakuja a világításhoz tökéletes erre a célra.


Arra jöttem rá, ha egyszer megszívja magát, akkor másnap napközben jönnek elő a csípések, innentől tudom hogy keresni kell. És mivel "jól lakott" nem is megy messzire, elbújik az ágy alján, varrataiban és akkor könnyű elkapni.


Ha találsz egyet, akkor nem kell spray, fogod és agyonnyomod ujjal, az a legbiztosabb megoldás. Hőkezelés is jó dolog, én mondjuk vasalóval gőzöltem végig az ágyat, ruhákat, az instant halál ha benne voltak.


Szerintem ezzel a minden napos átvizsgálással 1-3 hónap alatt elfogynak, igaz hogy addig kitartónak kell lenni, és a szobád is egy romhalmaz lesz, de legalább nem kerül pénzbe és hatásos is.


Az sajnos necces, ha az egész háznak van...

2017. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Papp Péter válasza:
Érdeklődöm, hogy a poloska első sorban az ágyban találja a legjobban a helyét?
2017. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen,leginkább ott szokott meglenni.

De találtunk a falon,a szegélyek (lyukak) közt is.

A ruhákba is megtelepszik sajnos. Szóval mindenhogy előbukkanhat.

2017. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!