Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen zöreje van a patkánynak...

Milyen zöreje van a patkánynak és mivel lehet irtani?

Figyelt kérdés

Pár napja zörejt hallok a szobámban. Estefelé. Általában a radiátor környékén. Néha szoktak lenni egerek, azt ismerem. Félek, hogy ez nagyobb, más hangja van a "motoszkálásnak". Egérpiszkot nem látok. Most rágást nem szoktam hallani. Hanem, hogy néha leesik egy darab a falból (nem tudom hol, lehet hogy a szekrény mögött, csak annyit hallani, hogy néha koppan valami - biztos, hogy faldarab, olyan a hangja), illetve, hogy fut a csövön.

Ha kiderül, hogy patkányról van szó, mivel lehet kiirtani?

És mire jöhetett be? Rend van a szobában, ennivaló nincs benn (a konyha teljesen külön nyílik).


2015. ápr. 27. 20:44
 1/3 anonim válasza:
Én azt ajánlanám személy szerint,hogy vegyél rágcsálóirtót és ahol hallod a ,,motoszkálásokatˇˇ oda dobj egy-két darabot és ha eltűnik akkor megbizonyosodhatsz róla hogy rágcsálók vanna a házban! Ha nem sikerül sehogy sem kiirtani Őket akkor kérj segítséget másoktól vagy hívj rágcsáló irtót.
2015. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
élve elfogó csapdát ajánlok. Az megfogja a bestiát ha valóban lakik ott valami. Addig nincs gond míg a szobában nem járkál. A csöveken futhat, de ha nincs lyuk ahol jár, akkor mérgezni se tudod. Élve elfogó lenne a legjobb mert ha lemérgezed és megdöglik a falban ott rothad el, olyan büdöst csinál, hogy namég.
2015. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ugyanúgy védekezek ellene, mint az egerek ellen.

Lyuk már van, régóta (betapasztjuk kirágja). (Ennivaló nincs a szobában és rend van.)

Minden van: klasszikus egérfogó, csapda, méreg. Csak macska nincs.

2015. ápr. 28. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!