Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy meghalnak a macska kölykök? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a macskám 5 éves.Egyszer már szült,de meghaltak a cicái.Arra gondoltam,hogy szoktam azt olvasni,hogy az első alom sokszor nem jön össze.Az állatorvos meg is állapította,hogy vemhes(terhes).Mivel vannak pszichés problémái(túl sokat mosakodik és kitépi a szőrét),ezért vitamint is szed.Már nagyon nagy a hasa de semmi mozgást nem értékelek.Már több macskám is szült és náluk éreztem,hogy mozogtak.Vajon már meghaltak?(egyébként amikor először szült egy hétig éltek legalább majd meghaltak.)Mennyi az esélye,hogy szülni fog?Nem szeretem túl sokat a doktorhoz vinni egy-két ok miatt,de ez már más történet.És nem,nem ivartalanítom.Ez az élet körforgása,meg amúgyis egy nagyon kies környezetben élünk,az meg pláne,hogy antiszoc.

2017. máj. 19. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok, hogy a legalapvetőbb háttértudás nélkül fölöslegesen szaporítassz több macskával is. De azért orvosra sajnálod a pénzt amikor vinni kéne. Mondjuk vidd el ultrahangra ha annyira érdekel, de simán lehet hogy bennemarad a kölyök és elpusztul mert spórolunk az orvoson de felelőtlenül szaporítunk. Szép.
2017. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Te nem vagy normális. Kicsit nézz utána annak is, hogy mennyi macska születik meg "feleslegesen", és hal meg az utcán betegen, vagy elütik.

Mennyi az esélye, hogy szülni fog? 50%. Vagy megszüli a könyköket, vagy mind meghalnak. És ha meghalnak, az miattad lesz. Mert egy felelőtlen szaporító vagy. Gratulálok.

2017. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
látam hogy sokan szidnak .de valamenyire igazuk van ha szeretnéd hogy a cicád vagyis cicáid megmaradjanak akkor szerintem vidd el orvoshoz.és az én volt cicámnak sem éreztük azért mert csak 1 volt a hasában és az sem volt mozgékony nagy korában sem . az anya az elején elhanyagolta a kölykét de a végén fél év külömbségel sajnos eltüntek mindketten.
2017. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egészséges gyönyörű macskák születtek.Nagyon elvenek.Már időpont is van ivartalanításra.:)
2017. aug. 4. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!